SHEAMUS
ZÁKLADNÍ ÚDAJE
   SKUTEČNÉ JMÉNO:    RINGOVÁ JMÉNA:
    Stephen Farrelly     Galldubh
      King Sheamus
      Sheamus
      Sheamus O'Shaunessy
      Stephen Farrelly
   VÝŠKA:    VÁHA:
    193 cm     121 kg
   DATUM NAROZENÍ:    DEBUT:
    28.01.1978     2002
ÚSPĚCHY V WWE:
   TITULY:    DALŠÍ:
    1x World Heavyweight Championship     King of the Ring (2010)
    2x WWE United States Championship     Money in the Bank (2015)
    3x WWE Championship/WWE World Heavyweight Championship     Royal Rumble (2012)
    4x RAW Tag Team Championship     Slammy Awards:
    1x SmackDown Tag Team Championship       Breakout Star of the Year (2009)
        Feat of Strength of the Year (2012)
        Outstanding Achievement in Muppet Resemblance (2011)
        Superstar/Diva Most in Need of Make-up (2010)
CHVATY:
   ZAKONČOVACÍ CHVATY:   
    Brogue Kick    
    Cloverleaf (2012 - 2013)  
    High Cross/Pale Justice (2010 - 2011)  
    White Noise (2012 - 2014)  
BIO:
ŽIVOTOPIS:

S jeho náladou je to asi jako s jeho vlasy – výbušná a ohnivá. Díky tomu ale nemá v povaze útěk z boje. Je také poznamenán svým původem – rodák z Dublinu nezapře své bojovné keltské předky, které z něj dělají obávaného soupeře.

A co by to bylo za bojovníka bez řádných úlovků? Sheamus se může pyšnit čtyřmi drženími World Heavyweight titulu, King of the Ring 2010, Mr. Money in the Bank 2015 a United States titulu. Také se zapsal do historie vítězstvím Royal Rumble zápasu v roce 2012, čímž si zasloužil zápas s Danielem Bryanem, kterého porazil za 18 sekund na WrestleManii 29.

Bez ohledu na to, zda měl Sheamus titul kolem pasu, vždy byl pro soupeře velkou překážkou. A že má jeho podrážka už hodně obětí – Johna Cenu, Tripla H, Randyho Ortona či Big Showa. A tento seznam stále roste – proto je lepší jít Sheamusovi z cesty, jednou pro vždy.

TAGY
Více z této kategorie: « Sonya Deville Mandy Rose »
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde