BARON CORBIN
ZÁKLADNÍ ÚDAJE
   SKUTEČNÉ JMÉNO:    RINGOVÁ JMÉNA:
    Thomas "Tom" Pestock     Baron Corbin
   VÝŠKA:    VÁHA:
    203 cm     125 kg
   DATUM NAROZENÍ:    DEBUT:
    13.09.1984     18.10.2012
ÚSPĚCHY V WWE:
   TITULY:    DALŠÍ:
    1x United States Championship     André the Giant Memorial Trophy (2016)
      Money in the Bank (2017)
      King of the Ring (2019)
CHVATY:
   ZAKONČOVACÍ CHVATY:   
    End of Days    
BIO:
ŽIVOTOPIS:

Ačkoliv je do ringu doprovázen zvuky motorky a andělskými světly, rozhodně se o anděla nejedná. Spíše by se dalo tvrdit, že Baron pochází z pekla nebo tam tento osamocený vlk aspoň posílá své soupeře.

Bývalý NFL hráč našel nové útočiště pro svoji agresivitu – WWE. To je ideální místo pro takto výbušného jedince, který se pustí do každého, kdo mu zkříží cestu. Svoje první velké vítězství zaznamenal v třetím ročníku Andre the Giant Memorial Battle Royal zápase na WrestleManii, kde se zařadil mezi ty nejvíce dominantní z rosteru.

Baron Corbin s oblibou prohlašuje, že dny jsou sečteny pro každého, kdo mu zkříží cestu. Nebude žádným překvapením, když brzy získá jeden z nejcennějších pásů.

TAGY
Více z této kategorie: « Robert Roode Dolph Ziggler »
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde