Karta zápasů:

Bobby Lashley vs. Riddle
Cedric Alexander & Shelton Benjamin vs. The Viking Raiders
Rhea Ripley vs. Asuka
Damian Priest vs. The Miz & John Morrison
Nia Jax & Shayna Baszler vs. Mandy Rose & Dana Brooke
The New Day vs. Elias & Jaxson Ryker
Braun Strowman vs. Randy Orton vs. Drew McIntyre

Karta zápasů:

Xavier Woods vs. AJ Styles
Elias & Jaxson Ryker vs. Braun Strowman
Nia Jax & Shayna Baszler vs. Asuka & Rhea Ripley
Bobby Lashley vs. Cedric Alexander
Riddle vs. Mustafa Ali
Drew McIntyre vs. King Corbin

Karta zápasů:

Sheamus vs. Riddle
Jaxson Ryker vs. Braun Strowman
Bobby Lashley vs. Shelton Benjamin
Xavier Woods vs. AJ Styles
Shayna Baszler vs. Naomi
Drew McIntyre vs. Ricochet
Drew McIntyre vs. Mustafa Ali

Karta zápasů:

Bobby Lashley vs. Sheamus
Asuka vs. Peyton Royce
Jeff Hardy vs. The Miz
AJ Styles vs. Kofi Kingston
Drew McIntyre vs. Cedric Alexander & Shelton Benjamin
Nia Jax & Shayna Baszler vs. Mandy Rose & Dana Brooke
Braun Strowman vs. Elias

Karta zápasů:

Drew McIntyre vs. The Miz
Naomi & Lana vs. Dana Brooke & Mandy Rose
The Hurt Business (c) vs. The New Day
Damian Priest vs. Jaxson Ryker
Asuka vs. Shayna Baszler
Riddle (c) vs. Mustafa Ali
Bobby Lashley vs. Sheamus

Karta zápasů:

Bobby Lashley (c) vs. The Miz
Sheamus vs. Drew McIntyre
Shelton Benjamin vs. Xavier Woods
Riddle vs. Slapjack
Nia Jax & Shayna Baszler (c) vs. Lana & Naomi
Randy Orton vs. AJ Styles

Karta zápasů:

Drew McIntyre vs. Sheamus
Naomi vs. Nia Jax
The Hurt Business vs. Braun Strowman & Adam Pearce
Damian Priest vs. Elias
The Miz (c) vs. Bobby Lashley
Charlotte Flair vs. Shayna Baszler
Riddle & Lucha House Party vs. RETRIBUTION
Mustafa Ali vs. Riddle
Bobby Lashley vs. The Miz

Reklama

WrestleMania
WWE začala prosazovat nové hvězdy jako "Stone Cold" Steve Austina, Triple He, The Rocka, Kanea a do ringu se mnohokrát dostal i sám Vince McMahon. WWF začala překonávat WCW. Postupně přicházely do WWF hvězdy WCW jako Chris Jericho nebo Big Show a za pár let WCW bylo odkoupeno WWF, ta získala spousta nových superstars a tak se rozdělila na Raw a Smackdown. V roce 2002 se musela WWF přejmenovat na WWE kvůli problémům s jinou společností.
Mezi roky 2002 a 2008 byla tzv. Ruthless Agression éra, kde se prosadilo spousta hvězd jako John Cena, Randy Orton, Rey Mysterio, Batista nebo Edge a staly se hlavními hvězdami WWE.
Od roku 2008 je tzv. PG éra, zde se objevilo spousta dnešních hvězd jako Dolph Ziggler, The Miz, Sheamus, Alberto Del Rio, Wade Barrett, Cody Rhodes, Dean Ambrose, Roman Reigns, Seth Rollins, Bray Wyatt, Cesaro, Daniel Bryan atd. Od roku 2013 v rámci příběhu WWE vládnou Triple H a Stephanie McMahon.
Rok 2016 se označuje jako Novou Érou. Vše začalo už po WrestleManii, kdy se Shane McMahon (Syn majitele WWE a bratr Stephanie McMahon) stal generálním manažerem SmackDownu. WWE zavedla rozdělené rostery na RAW a nově SmackDown LIVE, který se začal vysílat živě. SmackDown začal hlavně prosazovat hvězdy, které neměli pořádně šanci se ukázat lidi jako The Miz, Baron Corbin , Dolph Ziggler. V roce 2016 se uskutečnilo hodně návratů bývalých hvězd např. The Spirit Squad, Headbangers nebo i Curt Hawkins, Rhyno a Mickie James. Nejvýznamnější byl nejspíš návrat Shanea McMahona a návrat Goldberga, který se do společnosti vrátil po 12 letech. V současné době WWE pociťuje další krizi s Ratingy a sledovanost show,dokonce show RAW zaznamenala nejnižší sledovanost za posledních 20 let.

Reklama

A jak je na tom Fandango a Tyler Breeze? WWE je pohřbila, že?
*jednat o inferno match sorry mám trochu připito ...
Tak to by se mohlo jedna to inferno match
Randy8863 uveřejnil komentář v IWGP šampion Will Ospreay vyzval CM Punka
Dobrý deň prajem, Nezvyknem komentovať vaše články ale chcem len poved...

Reklama

Který zápas během druhé noci WrestleManie 37 byl podle vás nejlepší?

WWE má několik opakujících se týdenních shows, v těchto shows vznikají příběhy, které se vyřizují na placených akcích.V každé show vystupuje takzvaný roster
Raw - Největší týdenní show, vysílá se v pondělí živě. První epizoda byla odvysílána v roce 1993, od roku 2012 trvá tři hodiny. Uskutečnují se zde zápasy i slovní konfrontace.
Smackdown Live - Druhá největší týdenní show, vysílá se v úterý živě. První epizoda byla odvysílana v roce 1999, mezi lety 2002 - 2011 byla brána jako 2 show s vlastním rosterem...obnova tohoto systému se uskutečnila v červenci roku 2016 jako Raw. Trvá 2 hodiny a od roku 2016 se vysílá živě na stanici USA Network.. Stejně jako v Raw se zde uskutečnují včetně zápasů i slovní konfrontace.
Main Event - Show dostupná na stanici WWE Network. První epizoda byla odvysílána v roce 2012. Trvá hodinu, uskutečnují se zde hlavně zápasy a občas slovní konfrontace.Natáčí se před show RAW
205 Live - Vysílá se živě v úterý po SmackDownu.V této show vystupuji takzvané cruiserweight váhy.Show má 45 minut
NXT - Natáčí se několik týdnů dopředu, vysílá se ze záznamu ve středu. Funguje jako vývojové centrum WWE pro budoucí talenty, má i vlastní tituly. Show trvá hodinu a uskutečnují se tu jak zápasy, tak konfrontace. Wrestleři z NXT se objevují jen zde a neobjevují se v ostatních shows, potom co jsou připraveni, jsou z NXT odesláni do hlavních shows.
Každý měsíc se uskuteční placená akce, na těchto akcích jsou zápasy o titul a vyřizují se zde spory. Největší placenou akcí je WrestleMania, ta se koná na stadionech, které pojmou i 80 tisíc fanoušků. Každá placená akce se koná jen jednou ročně a jsou akce které jsou speciální druhem zápasů, placené akce jako Hell in a Cell, Survivor Series, Extreme Rules, Summerslam, Wrestemania, FastLane, Payback, Clash of Champions, Royal Rumble, Money in the Bank, Battleground, Elimination Chamber, TLC, Backlash.
Wrestleři také zápasí pouze pro fanoušky v aréně, dvě takové show se událi i v České republice v roce 2009 a 2018 . Wrestleři každý týden odzápasí zhruba 3-5 zápasů.

Novinky

Mohlo by vás zajímat