Karta zápasů:

Johnny Gargano & Austin Theory vs. Leon Ruff & Kushida
Karrion Kross vs. Ashante "Thee" Adonis
Imperium vs. Lucha House Party
Kacy Catanzaro & Kayden Cater vs. Toni Storm & Mercedes Martinez
Bronson Reed vs. Tyler Rust
Tommaso Ciampa vs. Timothy Thatcher

Karta zápasů:

Shotzi Blackheart vs. Candice LeRae
The Grizzled Young Veterans vs. Ever-Rise
Dexter Lumis vs. Johnny Gargano
MSK vs. Jake Atlas & Isaiah "Swerve" Scott
Xia Li vs. Valentina Feroz
Breezango vs. The Undisputed ERA

Karta zápasů:

Isaiah "Swerve" Scott vs. Bronson Reed
The Grizzled Young Veterans vs. Breezango
Mercedes Martinez vs. Valentina Feroz
Roderick Strong vs. Pete Dunne
Gran Metalik & Lince Dorado vs. Legado del Fantasma
Johnny Gargano (c) vs. Leon Ruff

Karta zápasů:

Oney Lorcan & Danny Burch (c) vs. Killian Dain & Drake Maverick
Jake Atlas vs. Isaiah "Swerve" Scott
Rhea Ripley vs. Dakota Kai
Ashante "Thee" Adonis vs. Bronson Reed
Leon Ruff vs. Timothy Thatcher
Tyler Rust vs. Ariya Daivari
Adam Cole vs. Velveteen Dream

Karta zápasů:

Leon Ruff & Kushida vs. Johnny Gargano & Austin Theory
Tommaso Ciampa vs. Tyler Rust
Kyle O'Reilly vs. Pete Dunne
Indi Hartwell vs. Shotzi Blackheart
Karrion Kross vs. Desmond Troy
Rhea Ripley vs. Toni Storm

Karta zápasů:

Isaiah "Swerve" Scott vs. Jake Atlas
Ever-Rise vs. The Grizzled Young Veterans vs. Imperium
Tommaso Ciampa vs. Cameron Grimes
Pete Dunne vs. Killian Dain
Raquel González vs. Ember Moon

Reklama

WrestleMania
WWE začala prosazovat nové hvězdy jako "Stone Cold" Steve Austina, Triple He, The Rocka, Kanea a do ringu se mnohokrát dostal i sám Vince McMahon. WWF začala překonávat WCW. Postupně přicházely do WWF hvězdy WCW jako Chris Jericho nebo Big Show a za pár let WCW bylo odkoupeno WWF, ta získala spousta nových superstars a tak se rozdělila na Raw a Smackdown. V roce 2002 se musela WWF přejmenovat na WWE kvůli problémům s jinou společností.
Mezi roky 2002 a 2008 byla tzv. Ruthless Agression éra, kde se prosadilo spousta hvězd jako John Cena, Randy Orton, Rey Mysterio, Batista nebo Edge a staly se hlavními hvězdami WWE.
Od roku 2008 je tzv. PG éra, zde se objevilo spousta dnešních hvězd jako Dolph Ziggler, The Miz, Sheamus, Alberto Del Rio, Wade Barrett, Cody Rhodes, Dean Ambrose, Roman Reigns, Seth Rollins, Bray Wyatt, Cesaro, Daniel Bryan atd. Od roku 2013 v rámci příběhu WWE vládnou Triple H a Stephanie McMahon.
Rok 2016 se označuje jako Novou Érou. Vše začalo už po WrestleManii, kdy se Shane McMahon (Syn majitele WWE a bratr Stephanie McMahon) stal generálním manažerem SmackDownu. WWE zavedla rozdělené rostery na RAW a nově SmackDown LIVE, který se začal vysílat živě. SmackDown začal hlavně prosazovat hvězdy, které neměli pořádně šanci se ukázat lidi jako The Miz, Baron Corbin , Dolph Ziggler. V roce 2016 se uskutečnilo hodně návratů bývalých hvězd např. The Spirit Squad, Headbangers nebo i Curt Hawkins, Rhyno a Mickie James. Nejvýznamnější byl nejspíš návrat Shanea McMahona a návrat Goldberga, který se do společnosti vrátil po 12 letech. V současné době WWE pociťuje další krizi s Ratingy a sledovanost show,dokonce show RAW zaznamenala nejnižší sledovanost za posledních 20 let.

Reklama

podle mě byla nástupovka Shieldu skvělá a originální ...
Stejně si myslím, že by měl mít ještě poslední zápas a to před fanoušk...
Proč bych nemohl? Vždyť se podívejte na Eddiho ten ho porazil a nikdo...
Jasný důkaz že je to fetka a jen umí rypát ale ve wrestlingu úplná nul...
K tomu se hodi tento meme obrazek https://i.kym-cdn.com/entries/icon...

Reklama

Kdo bude podle vás vítězem WWE Championship zápasu na placené akci Royal Rumble?

WWE má několik opakujících se týdenních shows, v těchto shows vznikají příběhy, které se vyřizují na placených akcích.V každé show vystupuje takzvaný roster
Raw - Největší týdenní show, vysílá se v pondělí živě. První epizoda byla odvysílána v roce 1993, od roku 2012 trvá tři hodiny. Uskutečnují se zde zápasy i slovní konfrontace.
Smackdown Live - Druhá největší týdenní show, vysílá se v úterý živě. První epizoda byla odvysílana v roce 1999, mezi lety 2002 - 2011 byla brána jako 2 show s vlastním rosterem...obnova tohoto systému se uskutečnila v červenci roku 2016 jako Raw. Trvá 2 hodiny a od roku 2016 se vysílá živě na stanici USA Network.. Stejně jako v Raw se zde uskutečnují včetně zápasů i slovní konfrontace.
Main Event - Show dostupná na stanici WWE Network. První epizoda byla odvysílána v roce 2012. Trvá hodinu, uskutečnují se zde hlavně zápasy a občas slovní konfrontace.Natáčí se před show RAW
205 Live - Vysílá se živě v úterý po SmackDownu.V této show vystupuji takzvané cruiserweight váhy.Show má 45 minut
NXT - Natáčí se několik týdnů dopředu, vysílá se ze záznamu ve středu. Funguje jako vývojové centrum WWE pro budoucí talenty, má i vlastní tituly. Show trvá hodinu a uskutečnují se tu jak zápasy, tak konfrontace. Wrestleři z NXT se objevují jen zde a neobjevují se v ostatních shows, potom co jsou připraveni, jsou z NXT odesláni do hlavních shows.
Každý měsíc se uskuteční placená akce, na těchto akcích jsou zápasy o titul a vyřizují se zde spory. Největší placenou akcí je WrestleMania, ta se koná na stadionech, které pojmou i 80 tisíc fanoušků. Každá placená akce se koná jen jednou ročně a jsou akce které jsou speciální druhem zápasů, placené akce jako Hell in a Cell, Survivor Series, Extreme Rules, Summerslam, Wrestemania, FastLane, Payback, Clash of Champions, Royal Rumble, Money in the Bank, Battleground, Elimination Chamber, TLC, Backlash.
Wrestleři také zápasí pouze pro fanoušky v aréně, dvě takové show se událi i v České republice v roce 2009 a 2018 . Wrestleři každý týden odzápasí zhruba 3-5 zápasů.

Novinky

Mohlo by vás zajímat