Ohodnotit:
(0 hlasů)

Karta zápasů:

Dakota Kai vs. Nina Samuels
Jake Constantinou vs. Tyson T-Bone
“Bomber” Dave Mastiff vs. Dan Moloney
Jinny vs. Millie McKenzie
Trent Seven vs. Zack Gibson

Ohodnotit:
(0 hlasů)

Karta zápasů:

“Bomber” Dave Mastiff vs. Damien Weir
James Drake vs. Ligero
Eddie Dennis vs. Sid Scala
Pete Dunne (c) vs. Danny Burch

Ohodnotit:
(0 hlasů)

Karta zápasů:

Moustache Mountain vs. Saxon Huxley & Sam Gradwell
Nina Samuels vs. Isla Dawn
Jordan Devlin vs. Tucker
Mark Andrews vs. Wolfgang

Ohodnotit:
(0 hlasů)

Karta zápasů:

Ligero vs. Mike Hitchman
Killer Kelly vs. Dakota Kai
Ashton Smith vs. Tucker
Tyler Bate vs. Wolfgang

Ohodnotit:
(0 hlasů)

Karta zápasů:

Joe Coffey vs. Mark Andrews
Dave Mastiff vs. Sid Scala
Nina Samuels vs. Toni Storm
Pete Dunne (c) vs. Noam Dar

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 11 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde