VÝSLEDKY (RESULTS)
 TYP ZÁPASU:   OBSAZENÍ ZÁPASU:
  Singles Match   Noam Dar def. Ashton Smith
  Tag Team Match   Jinny & Jazzy Gabert def. Piper Niven & Xia Brookside
  Singles Match   Dave Mastiff vs. Joe Coffey - double count-out
   
TAGY
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Zac Zac 0
#3 2020-01-10 12:47
Hello There. I found your blog using msn. This is a very well written article.
I will be sure to bookmark it and comne back to read more of your useful
info. Thanks for the post. I will certainly return.

My weeb page http://evensi.com/346176876: http://evensi.com/346176876
Odpovědět
 
 
Tyrell Tyrell 0
#2 2019-12-01 13:55
Heyy there! Do you use Twitter? I'd like to follow
you if that would be okay. I'm definitelly enjoying your blog and look forward to
new posts.

Here is my web blog ... https://qiita.com/cielavenir/items/ea97544089a5a3ca686f: https://qiita.com/cielavenir/items/ea97544089a5a3ca686f
Odpovědět
 
 
Beulah Beulah 0
#1 2019-10-07 15:41
Nice post. I learn something new andd challenging on blogs I stumbleupon on a daily
basis. It will always be exciting to read conternt from other writers annd practice something from their websites.


My pge :: https://www.walleyecentral.com/forums/member.php?u=270190: https://www.walleyecentral.com/forums/member.php?u=270190
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde