Karta zápasů

Universal Championship Hell in a Cell Match

Roman Reigns (c) vs. Braun Strowman (Speciální rozhodčí: Mick Foley)

- (16.09.2018 - San Antonio, Texas) -

WWE Championship Match

AJ Styles (c) vs. Samoa Joe

- (16.09.2018 - San Antonio, Texas) -

RAW Women's Championship Match

Ronda Rousey (c) vs. Alexa Bliss

- (16.09.2018 - San Antonio, Texas) -

Mixed Tag Team Match

Daniel Bryan & Brie Bella vs. The Miz & Maryse

- (16.09.2018 - San Antonio, Texas) -

Hell in a Cell Match

Jeff Hardy vs. Randy Orton

- (16.09.2018 - San Antonio, Texas) -

RAW Tag Team Championship Match

Dolph Ziggler & Drew McIntyre (c) vs. Dean Ambrose & Seth Rollins

- (16.09.2018 - San Antonio, Texas) -

SD Women's Championship Match

Charlotte Flair (c) vs. Becky Lynch

- (16.09.2018 - San Antonio, Texas) -

SmackDown Tag Team Championship Match (KICKOFF)

The New Day (c) vs. Rusev Day

- (16.09.2018 - San Antonio, Texas) -
   
   

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 11 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.