VÝSLEDKY (RESULTS)
 TYP ZÁPASU:  OBSAZENÍ ZÁPASU:
  WWE Intercontinental Championship Match   Dean Ambrose def. Seth Rollins (c)
  TLC Match   Braun Strowman def. Baron Corbin
  WWE Raw Women's Championship Match   Ronda Rousey (c) def. Nia Jax
  WWE Championship Match   Daniel Bryan (c) def. AJ Styles
  SmackDown Women's Championship Triple Threat TLC Match   Asuka def. Becky Lynch (c) & Charlotte Flair
  Mixed Match Challenge Final Match   R-Truth & Carmella def. Jinder Mahal & Alicia Fox
  SmackDown Tag Team Championship Triple Threat Match   The Bar (c) def. The New Day vs. The Usos
  Singles Match   Finn Bálor def. Drew McIntyre
  Tables Match   Natalya def. Ruby Riott
  Chairs Match   Rey Mysterio def. Randy Orton
  KICKOFF SHOW:  
  Cruiserweight Championship Match   Buddy Murphy (c) def. Cedric Alexander
  Ladder Match   Elias def. Bobby Lashley
   
REKLAMA
 
 

Mohlo by vás zajímat

Přidat komentář

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde