Plánuje WWE letos další extra prémiový live event v Saúdské Arábii?

WWE se letos chystá na masivní expanzi v Saúdské Arábii, což by mohlo znamenat výrazný nárůst příjmů.

Podle nové zprávy Davea Meltzera z WO plánuje WWE letos uspořádat v Saúdské Arábii tři prémiové live eventy, což je významná změna oproti pouhé jedné show v roce 2025.

Partnerství WWE se Saúdskou Arábií začalo v roce 2018 a obvykle zahrnovalo dvě velké show ročně – až do doby, kdy pandemie COVID-19 narušila plán. V roce 2025 se v Saúdské Arábii konala pouze show Night of Champions, což znamenalo odklon od tradice dvou eventů.

Nyní se zdá, že WWE dohání ztracené peníze. S Royal Rumble 31. ledna 2026 a dalšími dvěma eventy v Saúdské Arábii je WWE na dobré cestě k rekordnímu finančnímu roku.

Oficiálně nebyly potvrzeny žádné termíny pro další show v Saúdské Arábii, ale fanoušci by měli očekávat oznámení brzy.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Martin Jeřábek uveřejnil komentář v Brock Lesnar oficiálně oznámil konec wrestlingové kariéry
24 LET, šílené, bude ve WWE Chybět, nyní zbývá RANDY ze staré party kd...
WM43 a zápas s Guntherem ...
Vsadím se že se objeví KOčko v zápase
Jediná vec,na čo je Paige dobrá,je len OnlyFans... Z wrestlingom už dá...
Paige zápas prodala konkurenci. Nedostala takovou ránu aby to bylo na ...
Brock Lesnar oficiálně oznámil konec kariéry profesionálního wrestlera. Bude vám chybět?

Reklama