O WrestlingWeb.cz

Portál WrestlingWeb.cz byl založen 9. března 2007 se zaměřením výhradně na dění v největší wrestlingové společnosti ve světě - World Wrestling Entertainment Inc.

Fanouškům přinášíme každý den aktuální informace ze světa WWE. Novinky, videa, výsledky, profily, soutěže, recenze a mnoho dalšího udělalo z WrestlingWebu největší a nejnavštěvovanější český a také slovenský wrestligový web.

Také se podílíme na mediální podpoře různých wrestlingových eventů v Česku a na Slovensku. Byli jsme mediálním partnerem show WWE RAW LIVE v Praze v roce 2009, oficiálním mediálním partnerem velmi úspěšného filmu Wrestler v České republice a oficiálním mediálním partnerem akce wXw v Praze.

V roce 2018 byl náš portál oficiálním mediálním partnerem eventu WWE Live v pražské O2 aréně, přičemž jsme přímo spolupracovali při organizování mediální propagace tohoto eventu s pořadatelem Liva Nation Czech Republic.

Spolupracujeme se společnostmi CENEGA CZECH a 2K GAMES při propagaci videoher WWE (WWE 2K16, WWE 2K17, WWE 2K18 a další) pro český a slovenský trh.

Provozujeme také WrestlingShop.cz, internetový obchod, kde si fanoušci mohou objednat oficiální produkty svých oblíbených hvězd WWE. Neustále se zvětšující počet zákazníků jen potvrzuje, že nabízíme kvalitní služby.

 • DESIGN WRESTLINGWEBU (OD 2007 AŽ PO SOUČASNOST)

  • (2007 - 2008) (2008 - 2009)
   (2009 - 2010) (2010 - 2011)
   (2011 - 2014) (2014 - 2017)
    
   (2017 - současnost)  
 • BANNERY WRESTLINGWEBU

  • Můžete nás podpořit vložením našich bannerů na vaše webové stránky. Děkujeme!

   Upozornění: Pokud si tento banner umístíte na stránku, činíte tak z vlastní vůle, nikoliv na základě vzájemné dohody.

   Banner - 120x50

   Kód banneru, který si zkopírujete na svojí stránku:

   <a href=//www.wrestlingweb.cz title="Wrestling-Vše o WWE. WrestlingWeb.cz"><img src=http://wrestlingweb.cz/images/stories/banners/120x50.gif alt="WrestlingWeb.cz" style="border: none;" /></a>


   Banner - 468x60

   Kód banneru, který si zkopírujete na svojí stránku:

   <a href=//www.wrestlingweb.cz title="Wrestling-Vše o WWE. WrestlingWeb.cz"><img src=http://wrestlingweb.cz/images/stories/banners/468x60.gif alt="WrestlingWeb.cz" style="border: none;" /></a>


   Banner - 728x90

   Kód banneru, který si zkopírujete na svojí stránku:

   <a href=//www.wrestlingweb.cz title="Wrestling-Vše o WWE. WrestlingWeb.cz"><img src=http://wrestlingweb.cz/images/stories/banners/728x90.gif alt="WrestlingWeb.cz" style="border: none;" /></a>


   Banner - 160x300

   Kód banneru, který si zkopírujete na svojí stránku:

   <a href=//www.wrestlingweb.cz title="Wrestling-Vše o WWE. WrestlingWeb.cz"><img src=http://wrestlingweb.cz/images/stories/banners/160x300.gif alt="WrestlingWeb.cz" style="border: none;" /></a>


   Banner - 220x400

   Kód banneru, který si zkopírujete na svojí stránku:

   <a href=//www.wrestlingweb.cz title="Wrestling-Vše o WWE. WrestlingWeb.cz"><img src=http://wrestlingweb.cz/images/stories/banners/219x400.gif alt="WrestlingWeb.cz" style="border: none;" /></a>


TAGY
REKLAMA
 
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde