Bývalý člen frakce Wyatt Sicks Joe Gacy prozradil několik zajímavostí o plánech, které WWE pro skupinu připravovala, ale fanoušci je nakonec nikdy neviděli.
V rozhovoru pro Casa D-18 Studios uvedl, že Alexa Bliss byla od samého začátku součástí dlouhodobých plánů. Její jméno podle něj zaznělo už na úplně první kreativní poradě a počítalo se s tím, že se dříve či později připojí k Wyatt Sicks.
„Alexa byla jediným jménem, o kterém jsme od začátku mluvili jako o možné člence skupiny. Vždy bylo v plánu, že se k nám nakonec přidá, ale bohužel k tomu nikdy nedošlo.“
To dává smysl i vzhledem k její předchozí spolupráci s Brayem Wyattem. Alexa už dříve několikrát uvedla, že věřila v pokračování příběhu s Wyatt Sicks, k němuž však nikdy nedošlo.
Gacy zároveň odhalil i několik dalších nerealizovaných nápadů. Frakce například navrhovala sérii bizarních segmentů inspirovaných seriálem WandaVision, ve kterých by členové Wyatt Sicks vystupovali jako podivná rodina žijící v sitcomu. Každá epizoda by postupně získávala temnější a znepokojivější atmosféru.
Dalším konceptem byly klipy zachycující členy frakce na společných cestách v obytném voze po vzoru filmu House of 1000 Corpses. Cílem bylo více rozvinout vztahy mezi jednotlivými členy a ukázat, že Wyatt Sicks fungují jako skutečná, i když velmi zvrácená rodina.
Ani jeden z těchto návrhů však WWE nakonec neschválila. Po rozpuštění Wyatt Sicks tak zůstala řada plánovaných příběhů pouze na papíře a fanoušci se jich nikdy nedočkali.


















