AEW WrestleDream
01.10.2023 - Seattle, Washington

AEW WrestleDream 2023

KARTA:


 Singles Match - Bryan Danielson vs. Zack Sabre Jr.


 Singles Match - "Hangman" Adam Page vs. Swerve Strickland


 AEW World Tag Team Championship Match - FTR (Cash Wheeler & Dax Harwood) (c) vs. Aussie Open (Kyle Fletcher & Mark Davis)


 ROH World Tag Team Championship 2-on-1 Handicap Match - MJF (c) vs. The Righteous (Vincent & Dutch)


 Six-Man Tag Team Match - Chris Jericho & The Golden Elite (Kenny Omega & Kota Ibushi) vs. The Don Callis Family (Konosuke Takeshita, Sammy Guevara & Will Ospreay)


 AEW TNT Championship 2 out of 3 Falls Match - Christian Cage (c) vs. Darby Allin


 ROH World Championship & Strong Openweight Championship Macth - Eddie Kingston (c) vs. Katsuyori Shibata


 AEW TBS Championship Match - Kris Statlander (c) vs. Julia Hart


 No.1 Contender's Fatal 4-Way Match for AEW World Tag Team Championship - The Young Bucks vs. The Gunns vs. The Lucha Brothers vs. Orange Cassidy & Hook


 Singles Match - Ricky Starks vs. Wheeler Yuta


 AEW World Trios Championship Match (PRE-SHOW) - The Acclaimed (Anthony Bowens & Max Caster) & Billy Gunn (c) vs. TMDK (Shane Haste, Mikey Nicholls & Bad Dude Tito)


 Singles Match (PRE-SHOW) - Luchasaurus vs. Nick Wayne


 Singles Match (PRE-SHOW) - Josh Barnett vs. Claudio Castagnoli


 8-Person Mixed Tag Team Match (PRE-SHOW) - Shane Taylor, Lee Moriarty, Diamante & Mercedes Martinez vs. Satoshi Kojima, Keith Lee, Athena & Billie Starkz


AEW WrestleDream 2023

Karta zápasů:

Bryan Danielson vs. Zack Sabre Jr. *"Hangman" Adam Page vs. Swerve Strickland
FTR (Cash Wheeler & Dax Harwood) (c) vs. Aussie Open (Kyle Fletcher & Mark Davis)
MJF (c) vs. The Righteous (Vincent & Dutch)
Chris Jericho & The Golden Elite (Kenny Omega & Kota Ibushi) vs. The Don Callis Family (Konosuke Takeshita, Sammy Guevara & Will Ospreay)
Christian Cage (c) vs. Darby Allin
Eddie Kingston (c) vs. Katsuyori Shibata
Kris Statlander (c) vs. Julia Hart
The Young Bucks vs. The Gunns vs. The Lucha Brothers vs. Orange Cassidy & Hook
Ricky Starks vs. Wheeler Yuta
The Acclaimed (Anthony Bowens & Max Caster) & Billy Gunn (c) vs. TMDK (Shane Haste, Mikey Nicholls & Bad Dude Tito)
Luchasaurus vs. Nick Wayne
Josh Barnett vs. Claudio Castagnoli
Shane Taylor, Lee Moriarty, Diamante & Mercedes Martinez vs. Satoshi Kojima, Keith Lee, Athena & Billie Starkz

AEW WrestleDream 2023

Karta zápasů:

Bryan Danielson vs. Zack Sabre Jr. *"Hangman" Adam Page vs. Swerve Strickland
FTR (Cash Wheeler & Dax Harwood) (c) vs. Aussie Open (Kyle Fletcher & Mark Davis)
MJF (c) vs. The Righteous (Vincent & Dutch)
Chris Jericho & The Golden Elite (Kenny Omega & Kota Ibushi) vs. The Don Callis Family (Konosuke Takeshita, Sammy Guevara & Will Ospreay)
Christian Cage (c) vs. Darby Allin
Eddie Kingston (c) vs. Katsuyori Shibata
Kris Statlander (c) vs. Julia Hart
The Young Bucks vs. The Gunns vs. The Lucha Brothers vs. Orange Cassidy & Hook
Ricky Starks vs. Wheeler Yuta
The Acclaimed (Anthony Bowens & Max Caster) & Billy Gunn (c) vs. TMDK (Shane Haste, Mikey Nicholls & Bad Dude Tito)
Luchasaurus vs. Nick Wayne
Josh Barnett vs. Claudio Castagnoli
Shane Taylor, Lee Moriarty, Diamante & Mercedes Martinez vs. Satoshi Kojima, Keith Lee, Athena & Billie Starkz

Reklama

Reklama

KlepacRizku uveřejnil komentář v WWE naznačuje babyface turn pro svou TOP heel hvězdu
Priest naznačuje face turn už od backlashe...kdyby neměl feud s Drewem...
Wrestling je na LOH. Úvodní kola začnou od 5. srpna a medailové zápasy...
Zdravím mohu mít dotaz? Jak je to na letošních LOH s řeckořímským zápa...
LegendKiller uveřejnil komentář v AEW x NJPW: Forbidden Door 30.06.2024 - Videa
Děkuji vám jste nejlepší. ...
admin uveřejnil komentář v AEW x NJPW: Forbidden Door 30.06.2024 - Videa
Děkujeme za upozornění, už je to opraveno ...

Reklama

Kterou variantu zápasu byste chtěli vidět na letošním SummerSlamu?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky