Směřuje Chad Gable k velkému pushi? WWE podnikla další krok

Chad Gable v posledních týdnech prochází další proměnou své prezentace a zdá se, že WWE má s touto změnou konkrétní plány.

Součástí nového směru je také nová nástupovka od Def Rebel, kterou Gable používá od poloviny června. Přestože WWE na krátkou dobu během RAW z 8. června vrátila jeho původní nástupovku, od 15. června už opět nastupuje za doprovodu nové skladby.

Podle Davea Meltzera z WO není změna nástupovky náhodná. WWE údajně doufá, že si fanoušci novou nástupovku postupně oblíbí natolik, že se stane součástí Gableovy prezentace podobně jako u jiných populárních hvězd.

Cílem WWE je údajně vytvořit skladbu, do které se budou fanoušci během nástupu aktivně zapojovat. To naznačuje, že WWE s Gablem počítá ve výraznější roli a snaží se posílit jeho celkový charakter.

V zákulisí se zároveň objevují spekulace, že by Chad Gable mohl dostat důležitou roli na letošním SummerSlamu.

Velkou roli v tom může hrát skutečnost, že show se uskuteční v Minneapolis, odkud Gable pochází. WWE tak může využít domácí publikum k tomu, aby ještě více posílila jeho pozici.

Právě proto dává smysl i snaha dostat novou nástupovku mezi fanoušky. Pokud se skladba uchytí a publikum se během vstupu začne aktivně zapojovat, může to výrazně pomoci budování jeho pozice.

Zdá se tedy, že WWE má s bývalým členem Alpha Academy dlouhodobější plány. Nová nástupovka je jen jednou z částí celé skládačky, která by mohla vést k jeho dalšímu výraznému posunu na kartě.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

No jo ale pak jsou ty zápasí dost viditelné a měkké.
100% návrat na Summerslame.
WWE dodnes všechny talenty degradovala na úroveň, kdy nakonec odešli. ...
Tak ten chybět nikomu nebude ?
Já chci návrat Jeffa a Matta to WWE.
Kdo bude podle vás vítězem King of the Ring turnaje 2026?

Reklama