MVP prozradil, kolik vydělal za svůj Inferno Match s Kanem

Bývalý wrestler WWE MVP zavzpomínal na jeden z nejnebezpečnějších zápasů své kariéry a zároveň odhalil, jakou odměnu za něj tehdy získal.

Během svého podcastu se MVP vrátil k proslulému Inferno Matchi proti Kaneovi, který se odehrál na eventu WWE Armageddon 2006. Přestože zápas otevíral celý event, podle MVPho rozhodně nešlo o obyčejný úvodní souboj.

Důvod byl jednoduchý – WWE musela kolem ringu vybudovat speciální ohnivou konstrukci, a celý zápas proto vyžadoval rozsáhlé přípravy. MVP navíc uvedl, že společnost k tomuto souboji přistupovala téměř jako k dalšímu taháku večera.

Právě proto přišla i odpovídající finanční odměna. *„Pamatuji si, že to byl můj první skutečně velký pay-per-view zápas. Pokud si dobře vzpomínám, dostal jsem za něj 25 až 30 tisíc dolarů,“ uvedl MVP.

Jeho spolumoderátor Dwayne Swayze následně upozornil na zajímavý kontrast mezi délkou zápasu a výší výplaty.

„Musíme si uvědomit, že ten zápas trval jen 12 minut a 38 sekund.“

MVP si však zároveň uvědomoval, jak tehdy fungovala hierarchie v WWE. V roce 2006 byl stále vycházející hvězdou, zatímco Kane patřil mezi největší a nejzkušenější jména společnosti.

Právě proto se bývalý U.S. šampion často zamýšlel nad tím, kolik si za zápas odnesl jeho soupeř.

„Vždycky jsem si říkal, že pokud jsem dostal 25 nebo 30 tisíc dolarů já, kolik asi dostal Glenn (Jacobs)? Nejspíš něco kolem 50 tisíc.“

Pro MVPho však nešlo jen o peníze. Účast v Inferno Matchi považuje za důkaz, že mu WWE tehdy důvěřovala natolik, aby ho postavila do jednoho z nejrizikovějších typů zápasů po boku jednoho z nejspolehlivějších veteránů společnosti. Ačkoliv od této události uplynulo téměř dvacet let, právě souboj s Kanem na Armageddonu 2006 dodnes patří mezi nejpamátnější momenty MVPho kariéry.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

No jo ale pak jsou ty zápasí dost viditelné a měkké.
100% návrat na Summerslame.
WWE dodnes všechny talenty degradovala na úroveň, kdy nakonec odešli. ...
Tak ten chybět nikomu nebude ?
Já chci návrat Jeffa a Matta to WWE.
Kdo bude podle vás vítězem King of the Ring turnaje 2026?

Reklama