Historie titulů WWE

Aktuální WWE šampion: BROCK LESNAR

Aktuální WWE Universal šampion: GOLDBERG

Aktuální IC šampion: SAMI ZAYN

Aktuální U.S. šampion: ANDRADE

Aktuální WWE Cruiserweight šampion: JORDAN DEVLIN

Aktuální RAW Women's šampionka: BECKY LYNCH

Aktuální SmackDown Women's šampionka: BAYLEY

Aktuální ženské týmové šampionky WWE: THE KABUKI WARRIORS

Aktuální RAW Týmoví šampioni: THE STREET PROFITS

Aktuální SmackDown Týmoví šampioni: THE MIZ & JOHN MORRISON

Aktuální WWE 24/7 šampion: R-TRUTH

Aktuální NXT šampion: JOHNNY GARGANO

Aktuální NXT Women's šampionka: RHEA RIPLEY

Aktuální NXT Týmoví šampioni: WAR RAIDERS

Aktuální NXT šampion: KEITH LEE

Aktuální WWE United Kingdom šampion: WALTER

Aktuální NXT Women's šampionka: KAY LEE RAY

Aktuální NXT Týmoví šampioni: MARK ANDREWS & FLASH MORGAN WEBSTER

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.