WrestlingWeb.cz Awards 2010

K dnešnímu dni, 15.12.2010 vám Team WrestlingWeb.cz představuje vítěze letošních WrestlingWeb.cz Awards:

(pro zobrazení vítěze najeďte myší na okolí trofeje)

SuperStar2

Další nominace: Randy Orton, John Cena, Big Show, The Miz, Rey Mysterio, Chris Jericho


Match2

Další nominace: SmackDown Money in the Bank Match, Royal Rumble Match, SmackDown Elimination Chamber Match, Daniel Bryan vs. John Morrison vs. The Miz (HIAC - US title), John Cena vs. Batista (I Quit Match - Over the Limit)


Diva2

Další nominace: Eve Torres, Alicia Fox, Layla, Kelly Kelly, Natalya


TagTeam2

Další nominace: Legacy, The Straight Edge Society, LayCool, JeriShow, Morrison & R-Truth


Finisher2

Další nominace: 619, LeBell Lock, The Wasteland


NewTalent2

Další nominace: Wade Barrett, Kaval, Justin Gabriel


PPV2

Další nominace: WrestleMania 26, SummerSlam, Elimination Chamber, Money in the Bank


Gimmick2

Další nominace: "Dashing" Cody Rhodes, Kane, The Miz, Alberto Del Rio


MostExtreme2

Další nominace: Útok štaflemi na Big Showa (Money in the Bank), Útok Shawna Michaelse na Undertakera (Elimination Chamber)


MostShockingMoment2

Další nominace: zrušení ECW, odchod Shawna Michaelse, návrat Paula Bearera, odchod Batisty


NSNWW2

REKLAMA
 
 

Doporučujeme


Reklama

WrestleMania
WWE začala prosazovat nové hvězdy jako "Stone Cold" Steve Austina, Triple He, The Rocka, Kanea a do ringu se mnohokrát dostal i sám Vince McMahon. WWF začala překonávat WCW. Postupně přicházely do WWF hvězdy WCW jako Chris Jericho nebo Big Show a za pár let WCW bylo odkoupeno WWF, ta získala spousta nových superstars a tak se rozdělila na Raw a Smackdown. V roce 2002 se musela WWF přejmenovat na WWE kvůli problémům s jinou společností.
Mezi roky 2002 a 2008 byla tzv. Ruthless Agression éra, kde se prosadilo spousta hvězd jako John Cena, Randy Orton, Rey Mysterio, Batista nebo Edge a staly se hlavními hvězdami WWE.
Od roku 2008 je tzv. PG éra, zde se objevilo spousta dnešních hvězd jako Dolph Ziggler, The Miz, Sheamus, Alberto Del Rio, Wade Barrett, Cody Rhodes, Dean Ambrose, Roman Reigns, Seth Rollins, Bray Wyatt, Cesaro, Daniel Bryan atd. Od roku 2013 v rámci příběhu WWE vládnou Triple H a Stephanie McMahon.
Rok 2016 se označuje jako Novou Érou. Vše začalo už po WrestleManii, kdy se Shane McMahon (Syn majitele WWE a bratr Stephanie McMahon) stal generálním manažerem SmackDownu. WWE zavedla rozdělené rostery na RAW a nově SmackDown LIVE, který se začal vysílat živě. SmackDown začal hlavně prosazovat hvězdy, které neměli pořádně šanci se ukázat lidi jako The Miz, Baron Corbin , Dolph Ziggler. V roce 2016 se uskutečnilo hodně návratů bývalých hvězd např. The Spirit Squad, Headbangers nebo i Curt Hawkins, Rhyno a Mickie James. Nejvýznamnější byl nejspíš návrat Shanea McMahona a návrat Goldberga, který se do společnosti vrátil po 12 letech. V současné době WWE pociťuje další krizi s Ratingy a sledovanost show,dokonce show RAW zaznamenala nejnižší sledovanost za posledních 20 let.

Reklama

... uveřejnil komentář v Dojde k obnovení frakce The Hurt Business?
ehm, na fotke s MVPm je Shelton Benjamin...
Realitou je, že to je pojebaná feministka, né-li lesba přímo. Každopá...
to kto prišiel s tým menom ...
Jasně že wwe si nepřizná že prohrál a bude dál prohrávat.. Už ten odpa...

Reklama

Líbí se vám nový koncept WWE NXT 2.0?

Novinky

Mohlo by vás zajímat