Jon Moxley (Dean Ambrose) v rozhovoru 25 Years Later prozradil, že nebyl fanouškem toho, že Triple H začal podepisovat téměř všechny hvězdy nezávislé scény pro NXT.

Podle něj není nejlepší nápad hned podepsat někoho, kdo se začíná na nezávislé scéně protlačovat do popředí, protože je to příliš brzy.

Moxley je přesvědčen, že pokud by Bryan podepsal s WWE kontrakt ve věku 21 let, tak by se z něj nikdy nestala hvězda, která měla hlavní tahák na WrestleManii 30. Podobně to vnímá v případě sebe nebo CM Punka.

Podle něj se nejprve musí wrestler vybudovat na nezávislé scéně, jinak nemají velkou šanci na úspěch ve společnosti jako je WWE.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#1 2019-06-11 22:30
Nezmysel... Majú ale vo väčšine prípadov to kazí Vince. Keď má wrestler charizmu, talent, vie čo robí a ludí si vie vybudovať rešpekt tak není absolutný problem stát sa velkou hviezdou či bol pred tým na indy alebo nie je absolutné jedno.. Ale áno indie scéna otvára väčšie dvere do sveta WWE alebo iných spoločností. Ale v konečnom dôsledku to je jedno
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde