Upozornění: Tento článek prozrazuje informace z placené akce WWE Survivor Series.

Letošní placená akce WWE Survivor Series byla zaměřena především na souboje RAW vs. SmackDown vs. NXT.

Z jednoznačného vítězství se těší roster NXT, který dokázal zvítězit až ve čtyřech zápasech, zatímco SmackDown dosáhl dvě vítězství a červená show si na své konto připsala pouze jedno jediné vítězství.

Kompletní výsledky zápasů z placené akce WWE Survivor Series - ZDE

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
simla5 simla5 +6
#2 2019-11-25 18:53
Cituji MiMieZ:
Až som prekvapený že Vincko dovolil toľko víťazstiev pre NXT!!!

Škoda že ten booking stál tak za hovno. Absolutně jsem nepochopil, proč Ripley nemohla vyhrát čistě a pořádnej prostor dostala jen Bianca Belair. Stejnej případ v mans elimination zápase... Pořádnej prostor něco ukázat dostal jen Keith Lei, ostatní sice měli svoje menší momenty, ale vypadly strašně snadno a Ciampa jako nejvíc over star NXT dostával jen do držky... Snad jedinej pořádnej booking měl Strong, kterej sice nevyhrál úplně čistě, ale to už k Undisputed Eře patří, v zápase samotným ale dostal prostor a předved parádní výkon. A samozřejmě Cole vs Dunne byla bomba, ale to už od čistě NXT zápasů čekáš...
Odpovědět
 
 
MiMieZ MiMieZ +17
#1 2019-11-25 09:26
Až som prekvapený že Vincko dovolil toľko víťazstiev pre NXT!!!
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde