Dean Ambrose se rozhodl odejít loni z WWE a zamířit do AEW, kde vystupuje pod jménem Jon Moxley.

Jeho odchod ke konkurenci znamenal, že WWE se ho rozhodla vymazat ze své historie. Odstranila jeho jméno z debutu Shieldu a také se tváří, že nikdy nebyl parťkákom Setha Rollinse. Rollins získal opět týmový titul, přičemž to je už jeho šesté vládnutí.

WWE zveřejnila na Instagramu fotografii, která shrnuje jeho předchozí vládnutí, ale Deana Ambrose byste tam hledali marně.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Call him "Six Rollins." @wwerollins

Příspěvek sdílený WWE (@wwe),

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#2 2020-01-29 01:07
Cituji Kukuricudus:
MOX je teraz jedna z najvacsich hviezd mimo WWE. Podporovali by konkurenciu ak na podobnych materialoch ako je tento figurovalo jeho meno

to je sice pravda, ale to samé dělala a dělá i WWE, když třeba jen hovoří o lidech, kteří napčříklad působí úplně jinde, né-li i takzvané kunkurence.
Ale jako máš pravdu, nicméně stejně odsuzuju jednak tu aroganci společnosti a jednak tu schyzofrenii.. Je to úplně na palici a je to jako když nějaký školák řekně spolužákovi, že už se sním teda jako nebaví, protože se třeba pohádali nebo si jeden z nich našel najednou třeba kamarádku :D možností vákladu je vícero :D
To samé přece udělali se Cm Punkem a dokonce to stále dělají i přeto, že už je opět zaměstnancem WWE.
Až nedávno najednou opět WWE připoměla zápas Ceny a Punka o titul asi v roce 2012.. Ale do návratu byl pro WWE úplně mrtvej co se společnosti a historie týče a jen s ním v podstatzě nebo on s nimi vedl spor. Nebo s doktorem.
A přesto by nic takového jako nějaké urážení či vymazávání z historie. ( odebráním z kontaktů ) - tím se ta osoba ani to, co je za ní se přece nevymaže.
Odpovědět
 
 
#1 2020-01-27 20:10
MOX je teraz jedna z najvacsich hviezd mimo WWE. Podporovali by konkurenciu ak na podobnych materialoch ako je tento figurovalo jeho meno
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde