Vince McMahon se rozloučil s rosterem WWE: Nebudu už s vámi, ale budu se dívat

Vince McMahon

Vince McMahon ukončil své působení ve WWE a včera oficiálně na Twitteru oznámil svůj odchod do důchodu.

Zdroje potvrdily, že Vince opravdu odešel a vzdal se všech svých výkonných i kreativních funkcí. Roster WWE od něj dostal tuto zprávu, která se dostala na veřejnost:

„Pro všechny hvězdy WWE: Když mi bude už brzy 77 let (OMG jsem opravdu tak starý?), cítím, že je čas, abych odešel do důchodu. S vámi jsem si naplno užil svoji vášeň a lásku k tomuto byznysu. Už neuvidíte každý týden usmátou, učenlivou, vyrovnanou a klidnou přítomnost v zákulisí.

Vaše oddanost WWE zajistí, že naše společnost bude nadále růst a prosperovat. Naše organizace je bez vás ničím. Jste jediným přírodním zdrojem WWE, který byl vybrán, aby vystupoval před celosvětovým publikem.

Všichni jste globální velvyslanci WWE. Noste vlajku WWE, ať jste kdekoli. Zamávejte s ní vysoko a hrdě. A dejte do toho všechno, abyste byli tím, čím můžete být jako člověk a jako účinkující.

Ještě jedna věc – nebudu s vámi, ale budu se dívat. Nezapomeňte držet ruce vzhůru, chytit se a prodávat. BTW, SmackDown se vysílá živě dnes večer ve 20:00 na stanici FOX.”

Rozhodnutí Vince McMahona odejít z WWE souvisí se snahou ochránit společnost před negativními dopady vyšetřování jeho skandálů a možného sexuálního obtěžování.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Ta 3 by byla paráda podle mě, Balor by se k liv hodil více jak Dominik...
No, 203 cm je údaj, ktorý Braunovi uvádza WWE - a tá vždy tieto údaje ...
203 cm má Braun ne 199cm.
Zdravím, máte spatné zápasy. Máte tam zápasy z WWE Backlash: France 20...
DemonKing uveřejnil komentář v WWE RAW (27.05.2024)
Máte chybu ve výsledcích. Lyra svůj zápas vyhrála.

Reklama

Zasáhne podle vás CM Punk nějakým způsobem do WWE World Heavyweight Championship zápasu - Damian Priest (c) vs. Drew McIntyre na prémiovém live eventu WWE Clash at the Castle: Scotland?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky