Potvrzeno! Z WWE odešel wrestler kvůli návratu Vince McMahona

Vince McMahon

Poté, co Vince McMahon loni v létě ohlásil svůj odchod do důchodu, se pod kreativním vedením Triple He vrátilo do společnosti několik bývalých hvězd. Návrat Vince McMahona však vedl k odchodu minimálně jedné z těchto hvězd.

Eric Young patřil do skupiny wrestlerů, kteří se vrátili pod vedením Triple He, stalo se tak v listopadu / novembri loňského roku, ale ve vysílání se nikdy neobjevil.

Server Fightful včera informoval, že v dubnu požádal o propuštění a bylo mu vyhověno, konkrétně a přímo kvůli jeho nesouhlasu se spoluprací s Vincem McMahonem z „morálních, kreativních a osobních důvodů”.

Po dohodě WWE se společností Endeavor a fúzi s UFC bylo jasné, že Vince McMahon je opět ve vedení, což bylo důvodem Youngova odchodu.

Fightful také tvrdí, že pro Younga existovaly kreativní plány po WrestleManii 39. Young je prvním známým wrestlerem, který opustil WWE v přímém důsledku McMahonova návratu.

Mnozí fanoušci však spekulují, že absence Braye Wyatta ve WWE souvisí právě s návratem Vince McMahona a mnozí se obávají, že se už nevrátí. Hodně se přitom spekulovalo, že Eric Young mohl být jedním z členů jeho nově vznikající frakce.

Eric Young již není součástí WWE a včera se na placené akci Slammiversary vrátil do společnosti Impact Wrestling. V týmovém zápase on a Scott D'Amore porazili dvojici Bully Ray & Deaner.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Ta 3 by byla paráda podle mě, Balor by se k liv hodil více jak Dominik...
No, 203 cm je údaj, ktorý Braunovi uvádza WWE - a tá vždy tieto údaje ...
203 cm má Braun ne 199cm.
Zdravím, máte spatné zápasy. Máte tam zápasy z WWE Backlash: France 20...
DemonKing uveřejnil komentář v WWE RAW (27.05.2024)
Máte chybu ve výsledcích. Lyra svůj zápas vyhrála.

Reklama

Zasáhne podle vás CM Punk nějakým způsobem do WWE World Heavyweight Championship zápasu - Damian Priest (c) vs. Drew McIntyre na prémiovém live eventu WWE Clash at the Castle: Scotland?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky