Triple H a The Rock spolu opět spolupracují. Tentokrát však úplně jinak

Šéf obsahu WWE Paul „Triple H” Levesque vstupuje do světa filmové produkce - tentokrát se spojil s Dwaynem „The Rock” Johnsonem, aby společně vytvořili jedinečný projekt zaměřený na člena Síně slávy WWE Andyho Kaufmana.

Server RSN informoval, že Triple H je uveden jako výkonný producent dokumentárního filmu „Andy Kaufman is Me” od produkční společnosti The Rocka - Seven Bucks Productions, jehož produkce nedávno skončila.

Film se ponoří do Kaufmanova excentrického světa prostřednictvím kombinace archivních zvukových záznamů, surrealistických rekonstrukcí a podrobných rozhovorů s těmi, kteří ho znali nejlépe.

Na seznamu výkonných producentů dokumentu je vedle Triple He také David Letterman a sám The Rock působí jako producent spolu s trojicí Dany Garcia, Hiram Garcia & Brian Gewirtz.

Jedním z nejzajímavějších prvků projektu je využití Kaufmanových osobních nahrávek - původně určených pro knihu, kterou nikdy nedokončil. Tyto zvukové deníky slouží jako páteř filmu a jsou kreativně oživeny pomocí loutek.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Už hodně dlouhou dobu, víc jak 10 let, se děje to, že talentování zápa...
Jirka uveřejnil komentář v Dohoda s WWE se zatím Netflixu moc nevyplácí
Viděl jsem včerejší Smackdown a nebylo to nic co bych potřeboval vidět...
Ježiš Maria len to nie prosim.....
Hahahahahhahahahahah uveřejnil komentář v Překvapivá změna vzhledu Brocka Lesnara (Foto v článku)
Nic moc
Tenhle pán hodně ran schytal a také samozřejme rozdal. Nevzpomenu si k...

Reklama

Získá podle vás Cody Rhodes zpět titul Undisputed WWE šampiona od Johna Ceny?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky