Karrion Kross & Scarlett už zřejmě skončili v WWE

Dnešním dnem už zřejmě nejsou Karrion Kross & Scarlett součástí rosteru WWE, jelikož právě dnes jim vypršely jejich kontrakty.

Navzdory různým spekulacím o tom, zda dostali nebo nedostali nabídku na nové kontrakty, došlo dnes k zásadní změně jejich statusu.

WWE totiž přesunula jejich profily do sekce Alumni, kde jsou profily bývalých hvězd.

To naznačuje, že v současnosti opravdu došlo ukončení jejich kontraktů a nové podepsané nebyly.

Sice se objevují různě spekuluje o tom, že by se opět mohlo jednat o součást příběhu, ale Karrion Kross tento týden naznačil, že doufá, že on a Scarlett zůstanou v WWE, ale dodal, že nic není jisté.

„Doufám, že ano. Vidím, co se píše na internetu, konkrétně dnes. Hodně z toho, co čtu, není pravda. Nerad bych lidi zklamal a nechci lhát, ale doufám, že ano, že se vrátíme. Doufám, že se vrátíme.”

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

100% návrat na Summerslame.
WWE dodnes všechny talenty degradovala na úroveň, kdy nakonec odešli. ...
Tak ten chybět nikomu nebude ?
Já chci návrat Jeffa a Matta to WWE.
the champ is here uveřejnil komentář v SmackDown (08.05.2026)
Mozte dat nove videa?
Bude podle vás Oba Femi příští TOP hvězdou WWE?

Reklama