CM Punk o Rollinsově předstíraném zranění: Lhal dokonce i své dceři

CM Punk se vyjádřil k emocionální horské dráze, kterou prožil v hlavním taháku první noci WWE SummerSlamu, kde získal titul WWE World Heavyweight šampiona od GUNTHERA, aby o něj o chvíli později přišel, když Seth Rollins zpeněžil svůj Money in the Bank kufřík.

V pořadu ESPN First Take byl CM Punk dotázán na tento moment. Popsal náročnost svého zápasu s GUNTHEREM a následný šok z Rollinsova příchodu.

„GUNTHER mě naprosto zničil. Nebylo to příjemné. Nakonec ho neporazíte, ale přežijete GUNTHERA a teď jsem poprvé za 12 let šampionem a myslím, že jsem se vrátil na vrchol, a najednou se objeví Seth Rollins, který kulhá o berlích. Ukázalo se, že to všechno byla lež, dokonce lhal své dceři. To je ten typ člověka, se kterým mám co do činění.”

CM Punk také odpověděl na otázku fanoušků, proč prostě neopustil ring, aby se vyhnul Rollinsově pokusu o zpeněžení Money in the Bank kufříku.

„Proč jsem prostě neutekl, je otázka, kterou mi klade spousta lidí, a jednoduchá odpověď je, že já neutíkám. Také si nemyslím, že bych v tu chvíli mohl, byl jsem příliš vyčerpaný.”

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Chyba vznikla když Tiffany byla na "save" pozdě (video 12:54). Nia na ...
Moxley n.2 bože můj svět se zbláznil ...
Máte naprostou pravdu, já už jsem se naučil dívat jenom na Romana...
Velmi slabý večer, ve srovnání s AEW All Out, tohle byl propadák, na...
KabanRkO uveřejnil komentář v Brock Lesnar bude přidán do WWE 2K25
Tak to opravdu čumím, že tento profil ještě běží! Po tolika letech ? J...

Reklama

Který ze současných hlavních světových šampionů WWE je podle vás lepší?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky