Dwayne Johnson nedokázal zadržet slzy, když jeho film The Smashing Machine sklidil na filmovém festivalu v Benátkách chválu a ovace.
V pondělí 1. září se wrestler, který se stal hollywoodskou hvězdou, dojal, když jeho nový film sklidil v Itálii bouřlivý potlesk a ovace. Server Variety označil 15minutovou ovací za jednu z nejdelších na festivalu.
Emotivní scéna byla přirovnána k Brendanovi Fraserovi, který byl před čtyřmi lety stejně dojatý po premiéře filmu The Whale z roku 2021.
Film Smashing Machine ukazuje Johnsonovu jinou stránku, která se odlišuje od jeho obvyklé práce v hollywoodských akčních filmech a rodinných animovaných filmech.
Životopisný film si vysloužil nadšené recenze od kritiků, z nichž někteří dokonce tvrdí, že Johnson by se brzy mohl dostat na Oscary. Zda se tak stane, teprve uvidíme, ale Johnsonova nová role rozhodně přitahuje pozornost.