Zápas Johna Ceny a Brocka Lesnara byl oficiálně přidán na kartu prémiového live eventu WWE Wrestlelapooza. Půjde o jejich poslední vzájemný zápas, jelikož John Cena ukončí svou kariéru v prosinci letošního roku.
Objevují se však spekulace, že by se mohlo jednat také o poslední zápas Brocka Lesnara, který se sice vrátil do WWE, ale jeho jméno je stále součástí žaloby, kterou podala Janel Grant na WWE a Vince McMahona.
Tento týden informoval Dave Meltzer z WO, že Brock Lesnar podepsal s WWE před svým návratem na SummerSlamu nový, ale krátkodobý kontrakt.
To vyvolává spekulace o budoucnosti Lesnara v WWE a o tom, zda náhodou nepůjde o jeho poslední zápas, ale jsou to zatím jen fámy a spekulace ze strany fanoušků.