První veřejná reakce Andradeho po jeho propuštění z WWE

Andradeho působení v WWE oficiálně skončilo, ale bývalý NXT šampion se zdá být bez zášti – alespoň veřejně.

Na sociální síti X vyjádřil svou vděčnost WWE, i když skončilo jeho druhé působení v této společnosti.

Andrade neprojevil svou vděčnost WWE pouze na sociální síti X. Na Instagramu také sdílel, že oceňuje vše, co pro něj WWE udělala.

Zatímco Andradeovo veřejné prohlášení nenaznačovalo žádnou zášť vůči WWE, zprávy naznačují, že situace v zákulisí byla složitější. Podle Sports Illustrated byl Andrade propuštěn WWE v rámci rozhodnutí, které bylo popsáno jako nevzájemné.

Sports Illustrated uvedl, že Andrade nebyl téměř měsíc v zákulisí při televizních shows, což také signalizovalo rozpor mezi ním a společností.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

No jo ale pak jsou ty zápasí dost viditelné a měkké.
100% návrat na Summerslame.
WWE dodnes všechny talenty degradovala na úroveň, kdy nakonec odešli. ...
Tak ten chybět nikomu nebude ?
Já chci návrat Jeffa a Matta to WWE.
Bude podle vás Oba Femi příští TOP hvězdou WWE?

Reklama