Všechno mohlo být jinak, kdyby Brock Lesnar v roce 2007 ...

Bývalý výkonný ředitel TNA Wrestling Scott D'Amore potvrdil dlouho kolující informaci, kterou nedávno zveřejnil Kurt Angle, že „The Beast Incarnate“ Brock Lesnar měl v roce 2007 zájem podepsat kontrakt s touto společností.

Tato zpráva se poprvé objevila v podcastu Kurta Anglea, kde prozradil, že Brock Lesnar, který byl v té době volným hráčem, mu zavolal a nabídl, že podepíše kontrakt s TNA, pokud mu nabídnou stejně lukrativní kontrakt jako Angleovi.

Angle řekl, že tento nápad přednesl vedení TNA, ale byl odmítnut, pravděpodobně kvůli tehdejším rozpočtovým omezením.

Scott D'Amore, který byl v té době klíčovou postavou v zákulisí TNA potvrdil, že tomu tak opravdu bylo:

„Kurt byl z toho velmi nadšený a samozřejmě by to pro TNA byl obrovský, možná i osudový kontrakt. Předal jsem to Dixie Carter, která v té době vlastnila TNA. Ale jak už víte, k tomu nedošlo.“

D'Amore také přemýšlel o obrovských historických důsledcích rozhodnutí TNA nepodepsat kontrakt s budoucím šampionem UFC v těžké váze.

„Je to obrovské 'co by, kdyby', nejen pro TNA, ale i pro Brocka Lesnara. Kdyby v roce 2007 přišel do TNA s velkým kontraktem, debutoval by v tom roce stále v MMA? Cítil by potřebu jít v roce 2008 bojovat do UFC a pomoci přivést do UFC legii nových fanoušků? To se asi nikdy nedozvíme.“

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Konečn uhodili hřebíček na hlavičku, to trvalo. Podívejte se jak fung...
Oba pámové Wiliams a Femi doplatí na zacházení se zápasníky v hlavníc...
Chyba vznikla když Tiffany byla na "save" pozdě (video 12:54). Nia na ...
Moxley n.2 bože můj svět se zbláznil ...
Máte naprostou pravdu, já už jsem se naučil dívat jenom na Romana...
Který zápas na speciální show WWE Saturday Night's Main Event byl podle vás nejlepší?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky