WWE prý zamítla překvapivý plán pro účast Randyho Ortona na eventu Wrestlepalooza

Hlavním tahákem sobotního prémiového live eventu WWE Wrestlepalooza byl zápas Codyho Rhodese (c) a Drewa McIntyrea o titul Undisputed WWE šampiona. Zdá se, že zápas mohl skončit mnohem překvapivějším způsobem.

Podle BS navrhovali Cody Rhodes i Drew McIntyre v zákulisí jiný scénář. Původní nápad počítal s tím, že Randy Orton nechtěně připraví Codyho o titul Undisputed WWE šampiona v hlavním taháku.

Tato verze by vedla k tomu, že by Cody Rhodes znovu bojoval o titul a nakonec ho získal zpět od Drewa McIntyrea – jen aby se Randy Orton poté obrátil proti Codymu a tím dostal heelturn.

Místo toho se WWE rozhodla pro přímočařejší výsledek. Rhodes si udržel titul bez jakéhokoli vnějšího zásahu nebo zvratu.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

100% návrat na Summerslame.
WWE dodnes všechny talenty degradovala na úroveň, kdy nakonec odešli. ...
Tak ten chybět nikomu nebude ?
Já chci návrat Jeffa a Matta to WWE.
the champ is here uveřejnil komentář v SmackDown (08.05.2026)
Mozte dat nove videa?
Bude podle vás Oba Femi příští TOP hvězdou WWE?

Reklama