WWE Hall of Famer věří, že WrestleManii čeká zásadní změna

WWE oficiálně oznámila, že WrestleMania 43 se bude konat v Saúdské Arábii, což bude poprvé v historii, co se tento velký event bude konat mimo USA.

Kevin Nash ve svém podcastu vyjádřil přesvědčení, že je jen otázkou času, než dojde k velké změně pro WrestleManii.

Podle Kevina Nasha dojde k tomu, že WrestleMania se bude pravidelně konat mimo USA, protože WWE je světovou společností.

Je přesvědčen, že podobně jako se z WrestleManie stala dvoudenní show, tak dojde k tomu, že WrestleMania bude dvakrát ročně.

„Je to World Wrestling Entertainment, kde první písmeno W znamená svět. Není to USA, WWE. A já se na to podívám a řeknu, že jet do Saúdské Arábie je obrovská věc. Protože ti garantuju, že než k tomu dojde, WrestleMania bude dvakrát ročně. Už ji rozšířili na dva dny.”

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Chyba vznikla když Tiffany byla na "save" pozdě (video 12:54). Nia na ...
Moxley n.2 bože můj svět se zbláznil ...
Máte naprostou pravdu, já už jsem se naučil dívat jenom na Romana...
Velmi slabý večer, ve srovnání s AEW All Out, tohle byl propadák, na...
KabanRkO uveřejnil komentář v Brock Lesnar bude přidán do WWE 2K25
Tak to opravdu čumím, že tento profil ještě běží! Po tolika letech ? J...

Reklama

Který ze současných hlavních světových šampionů WWE je podle vás lepší?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky

>