Rhea Ripley se nebojí fyzického kontaktu v ringu, ale tentokrát ji zápas během WWE SuperShow v japonském Tokiu zanechal celou potlučenou a zakrvácenou.
Bývalá WWE Women's World šampionka se zúčastnila zápasu v Ryogoku Sumo Hall, kde se utkala s IYO SKY, Stephanie Vaquer a Raquel Rodriguez. Během zápasu došlo k náhlému zvratu, když Raquel vrhla IYO SKY přímo na Rheu Ripley, což způsobilo prudkou srážku ve vzduchu, při které si Ripley zlomila nos.
Následky byly brutální. Ripley byla zjevně omámená, když jí lékařský personál WWE spěchal na pomoc a odvedl ji do zákulisí k okamžitému ošetření. Její nos byl viditelně oteklý a zakrvácený.
Krátce po show ale Rhea Ripley sdílela na sociální síti X video, na kterém ukázala zranění a usmála se na fanoušky v Japonsku s komentářem: „Děkuji Japonsko 😂 Stále vás miluji!”
Navzdory zjevné bolesti se Ripley zdála být v dobré náladě. WWE zatím nepotvrdila, zda Ripley vynechá nějaké zápasy, a vzhledem k tomu, že se blíží Saturday Night's Main Event, je její účast nyní ohrožena.
Thank you Japan 😂 I still love you! pic.twitter.com/lOU7s2zavC
— RheaRipley_WWE (@RheaRipley_WWE) October 18, 2025