Andrade se krátce po propuštění z WWE objevil v AEW, ale následně zasáhl právní tým WWE, který jeho i AEW informoval o klauzuli, která mu zakazuje pracovat pro konkurenční společnosti.
Zdroje tvrdí, že tato klauzule má údajně trvat až jeden rok, což tedy výrazným způsobem může ovlivnit další kariéru Andradeho.
V souvislosti s tím se nedávno objevila informace, že WWE chce tuto klauzuli využít jako páku k tomu, aby s ním opět podepsala kontrakt, jelikož viděla, jaký zájem vzbudil jeho návrat do AEW.
Fightful tuto informaci však definitivně popřel s tím, že zdroj z WWE přímo potvrdil, že neexistují žádné plány pro jeho návrat a společnost rozhodně nepodniká žádné kroky k tomu, aby ho získala zpět.
Koneckonců Andrade měl během svého posledního působení v WWE problémy s užíváním zakázaných látek, což byl i důvod jeho propuštění.
Klauzule má tedy sloužit pouze k tomu, aby nemohl pracovat pro konkurenci, přičemž pokud se potvrdí informace, že trvání této klauzule má být až jeden rok a WWE mu během tohoto období nebude platit, tak je dost možné, že se celá záležitost dostane před soud.
V případě, že období platnosti klauzule bude 90 dní, tak Andrade s největší pravděpodobností pouze počká na její vypršení.



















