Poprvé v historii se WWE údajně chystá uspořádat v roce 2026 tři prémiové live eventy v Saúdské Arábii.
V lednu tohoto roku bylo oznámeno, že Royal Rumble se příští rok bude konat v Rijádu, což vyvolalo nejistotu ohledně dvou show, které WWE obvykle pořádá v této zemi v červnu a listopadu.
Dave Meltzer z WO však tvrdí, že Royal Rumble bude příští rok doplňovat další dvě shows WWE v Saúdské Arábii, což znamená, že téměř čtvrtina prémiových live eventů společnosti se bude konat v této zemi. Od začátku partnerství WWE se Saúdskou Arábií v roce 2018 byla společnosti za každý prémiový live event vyplacena částka 55 milionů dolarů, ale Meltzer poznamenal, že Saúdská Arábie za Royal Rumble zaplatí mnohem více.
Letos se poprvé od roku 2021 konal v Saúdské Arábii pouze jeden prémiový live event WWE. Obvykle je Crown Jewel druhou show, která se v Saúdské Arábii koná v průběhu kalendářního roku, ale WWE místo toho minulý měsíc přenesla PLE do australského Perthu.
Zatím však není jasné, zda bude Night Of Champions jednou ze tří akcí, které se budou příští rok konat v Saúdské Arábii.
WWE také plánuje v roce 2027 poprvé v historii uskutečnit v Saúdské Arábii svou největší show – WrestleManii 43.

















