Seth Rollins se podělil o nové informace o svém stavu po operaci ramene

Seth Rollins tvrdí, že se stále zotavuje ze zranění ramene a je na dobrej ceste k tomu, aby mohl opět zápasit v ringu WWE.

Rollins se objevil v pořadu Rich Eisen Show, kde byl dotázán na to, jak se daří jeho zraněnému levému rameni. Rollins se zranil na WWE Crown Jewel, což vedlo k tomu, že se vzdal titulu WWE World Heavyweight šampiona.

„Jsme na dobré cestě. Minulý týden mi sundali ortézu, takže je to fajn. Je příjemné chodit jako normální člověk. Cítím se dobře. Je příjemné chodit bez ortézy, to musím říct. Ale ano, jsme na dobré cestě.“

Rollins na závěr poznamenal, že se stále cítí špatně kvůli tomu, že všem lhal o svém „původním“ zranění nohy, čímž narážel na spekulace, že jeho současné zranění je také falešné.

Rollins původně řekl, že bude mimo ring šest měsíců. Nedávno se podělil o novinky ohledně svého pokroku v podcastu Something’s Burning with Bert Kreischer, kde řekl, že doufá, že kolem února, tedy uprostřed sezóny WrestleManie, bude moci začít trénovat na návrat.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

No jo ale pak jsou ty zápasí dost viditelné a měkké.
100% návrat na Summerslame.
WWE dodnes všechny talenty degradovala na úroveň, kdy nakonec odešli. ...
Tak ten chybět nikomu nebude ?
Já chci návrat Jeffa a Matta to WWE.
Kdo bude podle vás vítězem King of the Ring turnaje 2026?

Reklama