Paul Heyman údajně navrhl nového člena pro The Vision

Člen síně slávy WWE Paul Heyman údajně osobně vybral další mladou hvězdu pro místo ve frakci The Vision.

Wrestling Observer potvrdil, že to byl Paul Heyman, kdo chtěl, aby se k The Vision připojil Austin Theory. Heyman ho chtěl přivést, aby mu pomohl růst, a zároveň aby v zápasech bral na sebe porážky a chránil další dva členy frakce, Brona Breakkera a Bronsona Reeda.

Theory měl být původně členem mužského WarGames zápasu, ale plány se nakonec změnily. Zdroje však potvrdily, že to byl právě Austin Theory, kdo byl maskovaným útočníkem, který během WarGames zápasu napadl CM ​​Punka.

Zatímco Theory byl postavou v kapuci, zdroje tvrdí, že WWE by mohla změnit identitu této osoby, a dokonce uvádí, že Chris Jericho, který by se údajně měl brzy připojit k WWE – by také mohl být odhalen jako maskovaný útočník, pokud se příběh podaří protáhnout až do ledna.

Kontrakt Chrise Jericha s AEW vyprší koncem tohoto měsíce a spekuluje se, že se chystá vrátit do WWE.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

LGs uveřejnil komentář v Logan Paul navrhl WWE velmi zajímavý zápas
Ten trapák si myslí že je hvězda Úsměvné asi chce dopadnout jako jeho...
Spíš, zda ji nenabídli také snížení platu u dalšího kontraktu a tak od...
to by nemuselo byt zle
Taky nechápu co to má být, že není budován jako samostatný wrestler, S...
Který ze dvou hlavních světových šampionů WWE si podle vás dokáže obhájit svůj titul na SummerSlamu 2026?

Reklama