Proč se nevrátí exluzivní WWE PLE pro RAW a SmackDown?

Pokud jste patřili k těm, kteří měli v oblibě koncept exkluzivních prémiových live eventů pro RAW a SmackDown, tak pro vás nemáme dobrou zprávu. K jeho návratu v dohledné době určitě nedojde.

Nejde přitom o rozhodnutí samotné WWE, ale smluvní podmínky, které má společnost s ESPN ohledně vysílání prémiových live eventů.

Jejich současná dohoda neobsahuje prémiové live eventy, které by nabízely pouze polovinu rosteru. Uzavřená dohoda je na jistý pevný počet PLE za rok v rámci celého rosteru s 5 - 6 zápasy na kartě jednoho eventu.

Muselo by dojít ke změně smluvních podmínek mezi WWE a ESPN, přičemž WWE určitě nevrátí koncept, aniž by z toho získala více peněz, takže ESPN by musela platit za rozdělení PLE a tedy jejich vyšší počet.

Tento koncept však v minulosti rozdělovat fanoušky i lidi z byznysu. Na jednu stranu to umožňovalo WWE uskutečnit za měsíc více zápasů v rámci PLE a dostat na kartu těchto eventů i větší počet nových hvězd.

Druhou stránkou věci však bylo, že WWE často nebyla schopna sestavit dostatečně zajímavou kartu takových PLE, což se odráželo i na menším zájmu ze strany fanoušků.

V současnosti se však tento koncept určitě nevrátí, takže RAW i SmackDown budou mít společné prémiové live eventy.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Hlasujte - WrestlingWeb Awards 2025

Reklama

jan kubinec uveřejnil komentář v AEW Dynamite (12.11.2025)
nebolo to zle ale na 5 hviezdiciek to nemalo. takze len 4 hviezdy...
Konečn uhodili hřebíček na hlavičku, to trvalo. Podívejte se jak fung...
Oba pámové Wiliams a Femi doplatí na zacházení se zápasníky v hlavníc...
Chyba vznikla když Tiffany byla na "save" pozdě (video 12:54). Nia na ...
Moxley n.2 bože můj svět se zbláznil ...
Který zápas na placené akci AEW Worlds End 2025 byl podle vás nejlepší?

Reklama

string

WWE Novinky

AEW Novinky