Fanoušci v Saúdské Arábii nebyli spokojeni s tím, jak dopadl prémiový live event WWE Royal Rumble a dali to velmi jasně najevo.
Po skončení show se objevil Triple H, aby poskytl svůj pohled na události tohoto večera, přičemž fanoušci během jeho vystoupení skandovali „Chceme Vince” a „P*sral jsi to”.
Zatímco reakce fanoušků byla hlasitá, interní reakce uvnitř WWE byla prakticky neexistující.
Triple H během živého vysílání skandování nekomentoval a podle Fightful nedošlo k žádné skutečné reakci ani v zákulisí.
„Nedošlo k žádné reakci. Nevrátí se a kreativita by byla výrazně horší, kdyby tam byl Vince McMahon.”
„Triple H nechtěl být v místnosti plné médií, a místo toho dostal tohle.” řekl zdroj, když byl dotázán, jak společnost vnímá opakovanou nepřátelskou reakci publika.
Od té doby, co WWE trvale zavedla nový formát po show na SummerSlamu 2025, se tento druh nepřátelství stal běžnou záležitostí. Triple H čelil velké vlně kritiky po posledním zápase Johna Ceny 13. prosince 2025, kdy fanoušci po skončení show skandovali „AEW“ a „P*sral jsi to“.
Navzdory tomu se zdá, že WWE svůj přístup k této situaci nemění. Interní zdroje naznačují, že ve společnosti nepanuje panika ani silná reakce na skandování. Nic nenasvědčuje tomu, že by společnost plánovala omezit účast Triple He po skončení eventů nebo upravit formát, aby se předešlo dalším incidentům.



















