Nejistá situace ohledně WWE Night of Champions 2026

Nadcházející prémiový live event WWE Night of Champions se možná neuskuteční v Saúdské Arábii tak, jak bylo původně plánováno.

Podle WrestleVotes panuje v rámci WWE rostoucí nejistota ohledně stavu show kvůli pokračujícím konfliktům v regionu. Zdroje ve Stamfordu údajně věří, že je „v nejlepším případě nejisté“, zda se show v Saúdské Arábii uskuteční podle plánu v červnu.

Ačkoli v tuto chvíli nebylo nic oficiálně změněno ani zrušeno, interní nálada naznačuje, že WWE situaci pozorně sleduje a mohla by být nucena provést úpravy, pokud se podmínky nezlepší.

V tuto chvíli je situace stále nejistá a plány se mohou ještě změnit v obou směrech. WWE se k této situaci veřejně nevyjádřila, a fanoušci tak čekají, zda společnost show přesune, odloží, nebo ji uskuteční podle původního plánu.

Pokud by konflikt na Blízkém východě pokračoval delší dobu, tak v reálném ohrožení je i WrestleMania 43, která by se měla konat v Saúdské Arábii.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

A já už myslel že dělá reklamu na pátek 13.ho ...
Martin Jeřábek uveřejnil komentář v Fanoušci po SmackDownu vypískali Samiho Zayna
To muselo být hodně nasra.ných lidí co si vsadili na výhru KOčka a kd...
Souhlasím, AEW je někde mnohem dál ve všech směrech, WWE bohužel značn...
Při jeho způsobu obhajování se nedá čekat a prezentace v ringu kdy spo...
Nic nového, na jednu stranu tvrdí že AEW není pro ně konkurence, ale v...
Kdo bude podle vás vítězem zápasu Oba Femi vs. Bron Breakker na WWE Sunday Night's Main Event?

Reklama