The Rock se objevil v dějišti WrestleManie 42

The Rock se objevil v Las Vegas, ale jeho účast neměla nic společného s WrestleManii 42, která se bude konat tento víkend právě v tomto dějišti.

Místo toho se The Rock objevil na CinemaConu v Las Vegas, kde působil jako moderátor během panelu Disneyho, aby propagoval připravovaný hraný film Moana.

Během svého vystoupení hovořil o důležitosti silných ženských hlavních rolí a při oslovování davu si udělal chvilku, aby zmínil své dcery.

„Jsem hrdý táta tří dcer. Moje nejmladší bude zítra slavit osmé narozeniny. Všechno nejlepší, Tio, vím, že to uvidíš. Mám tě rád. Dnes večer se vracím domů.”

Poslední věta, že se vrací domů může prozrazovat, že neplánuj žádnou překvapivou účast na letošní WrestleManii 42.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Blbosti, oficiálně skončil.
Koho takové články zajímají? Prosím nevydávat pokud se to nerealizoval...
8:01 odp. · 1. 4. 2026 234 Zobrazení na X post takže Apríl ...
jan kubinec uveřejnil komentář v AEW Dynamite (12.11.2025)
nebolo to zle ale na 5 hviezdiciek to nemalo. takze len 4 hviezdy...
Ukončil podle vás Brock Lesnar opravdu svoji kariéru po prohře na WrestleManii 42 v Las Vegas?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky