Bron Breakker prozradil skutečný důvod, proč zradil Setha Rollinse

Už tuto sobotu se na prémiovém live eventu WWE Backlash uskuteční mimo jiné i zápas Seth Rollins vs. Bron Breakker, který byl původně plánován pro WrestleManii 42, ale zranění Breakkera vedlo ke změně plánu.

V pořadu SportsCenter se Bron Breakker vyjádřil k následkům jejich společného působení ve frakci The Vision. Tato frakce ho spojila s Rollinsem a Paulem Heymanem, kteří se snažili upevnit svou dominanci.

Podle Breakkera nebyl jejich rozchod jen náhlé rozhodnutí, bylo to něco, co očekával.

„Ale věci se po cestě trochu zvrtly… Prostě jsem měl ten pocit, že v určitém okamžiku se mi Seth buď otočí zády, nebo mi podrazí nohy.” řekl Breakker.

Dodal, že věřil, že Rollins bude jednat, pokud se věci neshodnou s „jeho vizí“.

Místo čekání se Breakker rozhodl udeřit jako první.

„Prostě jsem ho předběhl.” prohlásil.

Bývalý IC šampion označil zradu spíše za preventivní krok, protože očekával podobný krok od Rollinse.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

No jo ale pak jsou ty zápasí dost viditelné a měkké.
100% návrat na Summerslame.
WWE dodnes všechny talenty degradovala na úroveň, kdy nakonec odešli. ...
Tak ten chybět nikomu nebude ?
Já chci návrat Jeffa a Matta to WWE.
Kdo bude podle vás vítězem King of the Ring turnaje 2026?

Reklama