Zákulisní informace o možném ukončení kariéry Asuky

Už jsme vás v předchozím článku informovali o tom, že Asuka možná ukončila svoji kariéru včerejším zápasem na WWE Backlash.

Bryan Alvarez prozradil, že v zákulisí se s ní mnozí loučili a převládalo přesvědčení, že ukončila svoji kariéru.

Následně uvedl, že se k němu dostala informace, že Asuka je částečně v důchodu, avšak dodal, že neví, co tento pojem přesně znamená.

Může jít o to, že se vrátí do Japonska, kde bude zápasit na částečný úvazek, nebo zůstane v WWE, ale do ringu se vrátí už jen v případě něčeho opravdu výjimečného.

Zdá se tedy, že její včerejší zápas byl opravdu jejím rozloučením s kariérou wrestlerky, minimálně na plný úvazek.

BS přišel s jinou informací, podle které bude Asuka na neurčito mimo osobní důvody, ale nejde o ukončení kariéry, ani částečný odchod do důchodu.

Informace o její situaci se tedy rozcházejí, ale jedno mají společné, zřejmě ji nějakou dobu v ringu neuvidíme.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

to by nemuselo byt zle
Taky nechápu co to má být, že není budován jako samostatný wrestler, S...
Jaj objevily ameriku? Vždyť tohle je běžná věc Kdy komentátor sleduje...
A nebo oznámí oficiálně konec.
Myslím, že odejde do AEW. Má tam dost lepší podmínky, než to, co v sou...
Který ze dvou hlavních světových šampionů WWE si podle vás dokáže obhájit svůj titul na SummerSlamu 2026?

Reklama