Kevin Hart zařadil Hulka Hogana do svého žebříčku nejhorších rasistů

Kevin Hart během eventu „The Roast of Kevin Hart” na Netflixu znovu vtáhl Hulka Hogana do kontroverze vtipem, který okamžitě vzbudil pozornost kvůli dlouhodobé kritice, které Hogan čelí v souvislosti s rasistickými výroky, které vyšly najevo v roce 2015.

Během eventu Hart vtipkoval o svém osobním „Mount Rushmore” rasismu vůči černochům a přímo zařadil Hogana do seznamu vedle několika dalších celebrit.

„Můj Mt. Rushmore rasismu, pokud jde o nenávist vůči černochům: Shane Gillis, Kid Rock, Hulk Hogan a Stephen A. Smith! To jsou moji čtyři lidé, pokud jde o nenávist vůči černochům.”

Eric Bischoff veřejně bránil Hogana během vystoupení v podcastu Keepin’ It 100. Při diskusi o negativní reakci, které Hulk Hogan stále čelí kvůli kontroverzi z roku 2015, Bischoff řekl, že je hrdý na to, že může Hogana nazývat přítelem, a argumentoval, že by ho lidé měli soudit na základě chování v průběhu desítek let, nikoli na základě jednoho momentu během extrémně temného období v jeho životě.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

No jo ale pak jsou ty zápasí dost viditelné a měkké.
100% návrat na Summerslame.
WWE dodnes všechny talenty degradovala na úroveň, kdy nakonec odešli. ...
Tak ten chybět nikomu nebude ?
Já chci návrat Jeffa a Matta to WWE.
Bude podle vás Oba Femi příští TOP hvězdou WWE?

Reklama