Zákulisní info o spekulacích týkajících se odchodu dalších hvězd z WWE

Včera jsme vás informovali, že se spekulovalo o možném odchodu Los Garza poté, co je Oba Femi zničil v pondělní show RAW.

Po zápase Angel Garza napsal na sociální síti X:

„Děkuji všem, kteří nikdy nevyskočili z lodi a po celou dobu Garza Legacy podporovali.”

Tento příspěvek okamžitě vyvolal u fanoušků znepokojení. Berto pak spekulace o jejich možném odchodu posílil tím, že začernil svůj účet na sociální síti X. Bryan Alvarez z WO informoval, že interně se ve WWE neočekává jejich odchod.

„V WWE převládá názor, že Angel a Berto nikam neodejdou, a vzhledem k tomu, že AAA hledá kontrakt s americkou televizí, je pravděpodobné, že většina hispánských wrestlerů jsou prozatím v bezpečí.”

Zdá se tedy, že navzdory prvotním spekulacím se Los Garza nechystají odejít a ani společnost je neplánuje propustit.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

No jo ale pak jsou ty zápasí dost viditelné a měkké.
100% návrat na Summerslame.
WWE dodnes všechny talenty degradovala na úroveň, kdy nakonec odešli. ...
Tak ten chybět nikomu nebude ?
Já chci návrat Jeffa a Matta to WWE.
Bude podle vás Oba Femi příští TOP hvězdou WWE?

Reklama