Wrestlerka se rozhodla dobrovolně odejít z WWE

WWE přišla o další talent ze svého vývojového systému. Masyn Holiday, která působila v rámci show EVOLVE, již není součástí společnosti.

Wrestlerka si na Instagramu změnila uživatelské jméno zpět na své občanské jméno Darci Khan, čímž naznačila konec svého působení v WWE. Podle informací Coryho Hayse z False Finish odešla z WWE z vlastního rozhodnutí.

Darci Khan podepsala kontrakt s WWE v prosinci 2023 v rámci náborového programu zaměřeného na bývalé univerzitní sportovce. Před vstupem do světa profesionálního wrestlingu na sebe upozornila jako úspěšná atletka na Howard University, kde se věnovala především atletice.

Svůj debut v ringu absolvovala 19. března 2025 v show WWE EVOLVE, kde podlehla Brinley Reece. Během svého působení v WWE vystupovala výhradně v EVOLVE a nikdy se neobjevila v NXT.

V rámci EVOLVE byla součástí skupiny ROAR Records, kterou tvořila společně s Laylou Diggs a Nikkitou Lyons. Fanoušci ji mohli vidět také ve třetí řadě reality show WWE: Legends & Future Greats, která se aktuálně vysílá na stanici A&E.

Není zatím jasné, jaké budou její další kroky po odchodu z WWE. Její sportovní minulost i zkušenosti získané během působení v WWE by jí však mohly otevřít dveře k novým příležitostem ve světě profesionálního wrestlingu.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

No jo ale pak jsou ty zápasí dost viditelné a měkké.
100% návrat na Summerslame.
WWE dodnes všechny talenty degradovala na úroveň, kdy nakonec odešli. ...
Tak ten chybět nikomu nebude ?
Já chci návrat Jeffa a Matta to WWE.
Bude podle vás Oba Femi příští TOP hvězdou WWE?

Reklama