Zákulisní infomrace o situaci Liv Morgan po možném zranění

Po včerejším WWE Live Eventu v Birminghamu se mnozí fanoušci obávali zranění WWE Women's World šampionky Liv Morgan. Zdá se však, že situace nemusí být tak vážná, jak se původně zdálo.

Liv Morgan zápas na Live Eventu dokončila, ale značně kulhala a do zákulisí jí musely pomáhat Raquel Rodriguez a Roxanne Perez. To vyvolává obavy, že se šampionka mohla vážně zranit.

Podle SPKD se WWE skutečně obává, že by mohla o šampionku přijít kvůli zranění, ale samotná Liv Morgan se po zápase údajně neměla velké obavy, i když ji to v tu chvíli bolelo.

To, že samotná Liv Morgan nemá velkou obavu z možného vážného zranění, je určitě dobrá zpráva, i když zdroj potvrdil, že WWE počká na lékařské vyšetření, které odhalí, zda došlo k nějakému zranění nebo ne.

Liv Morgan zatím potvrdila, že má namířeno do dějiště dnešní show RAW, kterým bude Londýn.

Liv Morgan napsala:

„Nemáš zač, Birminghame, že jsem tě dnes večer poctila svou přítomností🤭🙏

Právě mířím do Londýna, protože jsem sakra ta nejlepší ze všech 🖕”

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

No jo ale pak jsou ty zápasí dost viditelné a měkké.
100% návrat na Summerslame.
WWE dodnes všechny talenty degradovala na úroveň, kdy nakonec odešli. ...
Tak ten chybět nikomu nebude ?
Já chci návrat Jeffa a Matta to WWE.
Kdo bude podle vás vítězem King of the Ring turnaje 2026?

Reklama