Po včerejším WWE Live Eventu v Birminghamu se mnozí fanoušci obávali zranění WWE Women's World šampionky Liv Morgan. Zdá se však, že situace nemusí být tak vážná, jak se původně zdálo.
Liv Morgan zápas na Live Eventu dokončila, ale značně kulhala a do zákulisí jí musely pomáhat Raquel Rodriguez a Roxanne Perez. To vyvolává obavy, že se šampionka mohla vážně zranit.
Podle SPKD se WWE skutečně obává, že by mohla o šampionku přijít kvůli zranění, ale samotná Liv Morgan se po zápase údajně neměla velké obavy, i když ji to v tu chvíli bolelo.
To, že samotná Liv Morgan nemá velkou obavu z možného vážného zranění, je určitě dobrá zpráva, i když zdroj potvrdil, že WWE počká na lékařské vyšetření, které odhalí, zda došlo k nějakému zranění nebo ne.
Liv Morgan zatím potvrdila, že má namířeno do dějiště dnešní show RAW, kterým bude Londýn.
Liv Morgan napsala:
„Nemáš zač, Birminghame, že jsem tě dnes večer poctila svou přítomností🤭🙏
Právě mířím do Londýna, protože jsem sakra ta nejlepší ze všech 🖕”
Obava ze zranění Liv Morgan v zápase na WWE Live Eventu v Birminghamu. Sol Ruca na její nohu dopadla celou svou váhou a světová šampionka zápas sotva dokončila. Uvidíme, co s ní bude dál 👀#LivMorgan #SolRuca #Injury #Zranění #WWENews pic.twitter.com/rBaKIRuexX
— WrestlingWeb.cz (@WrestlingWebcz) June 22, 2026



















