Pozitivní zprávy o stavu Liv Morgan po děsivém momentu na WWE Live Eventu

Fanoušci WWE si po víkendovém live eventu v Birminghamu pořádně oddechli. Situace kolem Liv Morgan totiž podle všeho nevypadá tak vážně, jak se původně obávali.

Úřadující šampionka se během zápasu na Liv Eventu dostala do nepříjemné situace, když po jednom ze splashů Sol Rucy dopadla nešťastně na oblast kotníku. Morgan okamžitě reagovala bolestivou grimasou, odkulhala mimo ring a na sociálních sítích se okamžitě začaly šířit obavy z možného vážného zranění.

Přestože se Liv do zápasu vrátila viditelně kulhající, zápas nakonec dokončila a dokázala si připsat vítězství. To však fanoušky příliš neuklidnilo a začaly spekulace, zda nebude ohrožena její účast na nadcházejících televizních show a turnaji Queen of the Ring.

Pozitivní informace následně přinesli Dave Meltzer a Bryan Alvarez z WO. Podle Meltzera se nejprve zdálo, že Sol Ruca dopadla Morgan na koleno, ale po opakovaných záběrech to vypadá spíše na oblast chodidla nebo kotníku.

Důležitým signálem bylo také gesto rozhodčí během zápasu. Ta po kontrole stavu Morgan zvedl zaťatou pěst, což v zákulisní komunikaci WWE znamená, že wrestler je schopen pokračovat.

Meltzer zároveň poznamenal, že Morgan sice po incidentu lehce kulhala, ale zvládla dokončit všechny plánované spoty zápasu.

Další uklidnění přinesla sama Liv Morgan. Na sociální síti X zveřejnila krátký vzkaz, ve kterém fanoušky ujistila, že je v pořádku a míří do Londýna.

Zdá se tedy, že děsivě vypadající moment nakonec nebude mít pro WWE ani Liv Morgan vážnější následky. Definitivní jistotu však přinese až její vystoupení v dnešní show RAW, kde bude možné vidět, zda ji zranění přece jen nějak neomezuje.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

No jo ale pak jsou ty zápasí dost viditelné a měkké.
100% návrat na Summerslame.
WWE dodnes všechny talenty degradovala na úroveň, kdy nakonec odešli. ...
Tak ten chybět nikomu nebude ?
Já chci návrat Jeffa a Matta to WWE.
Kdo bude podle vás vítězem King of the Ring turnaje 2026?

Reklama