Po několika týdnech upoutávek se Blake Monroe konečně dočkala svého oficiálního debutu v rámci hlavního rosteru. Stalo se tak během včerejšího natáčení pátečního SmackDownu.
Po zápase mezi Giuliou a Kianou James, který navázal na jejich pokračující rivalitu po rozpadu někdejšího spojenectví, vtrhla Monroe do ringu a okamžitě zaútočila na Giuliu zezadu.
Během svého útoku Monroe předvedla zcela nový finisher, který by měl být její hlavní zbraní po zařazení do hlavního rosteru.
Nový finisher nese název The Neutralizer. Monroe při něm soupeřku nejprve zvedne do pozice gut-wrench a následně ji prudce pošle obličejem přímo na podlahu ringu.
This new finisher ATE #smackdown pic.twitter.com/0xTSTQecwp
— Rixen ꕤ。˚⋆ (@iissaknife) June 23, 2026


















