Který finisher má The Rock nejraději? Odpověď vás možná překvapí

Během své kariéry zažil The Rock v ringu nespočet ikonických momentů a schytal řadu legendárních finisherů. Když však dostal otázku, který finisher má nejraději, jeho odpověď byla poměrně jednoznačná.

Hollywoodská hvězda a bývalý šampion WWE totiž označil za svůj nejoblíbenější finisher Stomp od Setha Rollinse.

V rozhovoru pro Complex dostal The Rock otázku na svůj oblíbený finisher v profesionálním wrestlingu.

Bez dlouhého přemýšlení ukázal právě na Setha Rollinse.

„Řekl bych, že Stomp od Setha Rollinse. To je můj nejoblíbenější finisher.“

The Rock zároveň připomněl, že tento finisher osobně okusil během jednoho z největších zápasů posledních let.

Rollinsův Stomp schytal během hlavního taháku první noci WrestleManie 40, kde The Rock spojil síly s Romanem Reignsem proti týmu Seth Rollins a Cody Rhodes.

Právě během tohoto souboje se stal terčem ikonického finisheru bývalého World Heavyweight šampiona.

The Rock přiznal, že si podobné momenty ve velkých zápasech užívá.

„Jsem tak trochu masochista. Některé finishery jsem opravdu rád přijímal. Ten Sethův je ikonický a já ho na WrestleManii schytal.“

Následně vysvětlil, proč na něj udělal takový dojem.

„Je to divoké dupnutí do obličeje přímo do podlahy. Bylo to skvělé.“

Stomp je už řadu let neodmyslitelnou součástí Sethova repertoáru a fanoušci ho považují za jeden z nejvýraznějších finisherů moderní éry WWE.

Není proto překvapením, že zaujal i samotného The Rocka, který během své kariéry zažil prakticky vše, co profesionální wrestling nabízí.

Zajímavostí je, že si bývalý People's Champion nevybral ani svůj vlastní Rock Bottom nebo legendární People's Elbow, ale právě finisher jednoho z největších současných jmen WWE.

Na prémiovém live eventu WWE Night of Champions v saúdskoarabském Rijádu čeká Setha Rollinse souboj v ocelové kleci proti Bronu Breakkerovi.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Jo jo Věřit se mu dá i ne Letos to je tak a za další rok jinak ...
Drewa McIntyrea, Drew asi těžko když ve WWE není a nebude dlouho....
No jo ale pak jsou ty zápasí dost viditelné a měkké.
100% návrat na Summerslame.
WWE dodnes všechny talenty degradovala na úroveň, kdy nakonec odešli. ...
Který zápas na placené akci WWE Night of Champions 2026 byl podle vás nejlepší?

Reklama