Jey Uso se Oby Femiho nebojí. Před finále King of the Ring vyslal jasný vzkaz

Jey Uso si zajistil postup do finále turnaje King of the Ring po vítězství nad Je'Vonem Evansem. Na prémiovém live eventu WWE Night of Champions ho nyní čeká souboj s Obou Femim, jehož vítěz získá titul Krále ringu a zároveň šanci na světový titul na SummerSlamu.

Přestože je Oba Femi v posledních měsících prezentován jako jedna z největších vycházejících hvězd WWE, Jey Uso z něj respekt rozhodně nemá.

„Oba Femi je jen další muž, který mi stojí v cestě. Další kapitola v mém příběhu, kterou musím uzavřít,“ prohlásil v rozhovoru s Jackie Redmond.

Sebevědomí Jeye podporuje i jeho bohatá rodinná historie ve wrestlingu. Zdůraznil, že vyrůstal přímo v tomto byznysu a nepotřebuje speciální přípravu na žádného soupeře.

Mezitím se o Femim velmi pochvalně vyjádřil i Triple H. V rozhovoru pro Stephena A. Smitha uvedl, že právě Femi by se v budoucnu mohl zařadit mezi největší hvězdy, jaké kdy wrestlingový svět viděl.

Jey Uso však podobné prognózy neřeší. Podle svých slov je připraven na jakoukoliv výzvu a do Rijádu míří s jediným cílem – získat korunu King of the Ring a zajistit si cestu k titulovému zápasu na SummerSlamu.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Jo jo Věřit se mu dá i ne Letos to je tak a za další rok jinak ...
Drewa McIntyrea, Drew asi těžko když ve WWE není a nebude dlouho....
No jo ale pak jsou ty zápasí dost viditelné a měkké.
100% návrat na Summerslame.
WWE dodnes všechny talenty degradovala na úroveň, kdy nakonec odešli. ...
Kdo bude podle vás vítězem King of the Ring turnaje 2026?

Reklama