Jey Uso se v posledních týdnech stal terčem výrazné kritiky části fanoušků, zejména po svém postupu do finále turnaje King of the Ring. Nyní se k negativním reakcím otevřeně vyjádřil a dal jasně najevo, že si z nich už těžkou hlavu nedělá.
V rozhovoru s Jackie Redmond přiznal, že sleduje sociální sítě a dobře ví, jaké reakce jeho zápasy vyvolávají.
„Vidím všechno. Když se objeví moje jméno, vidím kritiku i negativní komentáře. Upřímně? Už je mi to jedno,“ uvedl Jey Uso.
Největší vlna kritiky přišla po jeho vítězství nad Je'Vonem Evansem na SmackDownu. Mnoho fanoušků totiž věřilo, že právě Evans měl získat důležité vítězství a posunout se na vyšší úroveň. Negativní reakce se následně promítly i do statistik na sociálních sítích WWE.
Přesto tvrdí, že ho kritika spíše motivuje než sráží. Zároveň poděkoval fanouškům, kteří ho podporují během jeho kariéry.
„Pokud něco, tak mě to nakoplo. Kritika je součástí práce. Jsou lidé, kteří mi věří, a jsou lidé, kteří o mně stále pochybují,“ řekl.
Jey Uso nyní míří do finále King of the Ring, kde se na dnešním prémiovém live eventu WWE Night of Champions utká s Obou Femim. Vítěz získá nejen korunu Krále ringu, ale také titulový zápas na SummerSlamu.


















